به‌روزرسانی محتوای مفید Google در 9 سپتامبر به پایان رسید، اما آیا این نوسانات مرتبط بودند

همه شما چه فکر می کنید؟

به روز رسانی محتوای مفید گوگل فقط به عنوان درخواست های انگلیسی زبان اعلام شد، اما در داده های من می بینم که چندین سایت از لهستان در 8 سپتامبر تحت تأثیر قرار گرفته اند …
> تعداد کلیک‌ها و بازدیدها 85 درصد کاهش یافته است (!)
> میانگین موقعیت بدون تغییر

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع

ابتدا، اجازه دهید با حقایق سریع این به‌روزرسانی محتوای مفید Google شروع کنیم.

محتوای مفید Google به‌روزرسانی اطلاعات سریع

خوب، من می بینم که تعداد زیادی از مردم نوسانات و نوسانات را از جمعه گزارش می دهند و می گویند که سایت ها همه به زبان انگلیسی نیستند. و همانطور که می دانیم، این نسخه اولیه به روز رسانی محتوای مفید گوگل فقط بر سایت هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده اند تأثیر می گذارد. بخش نظرات در اینجا افراد زیادی را نشان می دهد که می گویند متوجه تغییرات رتبه بندی شده اند اما سایت های آنها به زبان انگلیسی نیست. من همچنین در شبکه های اجتماعی گفتگوهای مشابهی را می بینم، فقط یکی را به اشتراک می گذارم، اما موارد بسیار بیشتری وجود دارد:

آیا سئوکار دیگری که تأثیر مشابهی در بازارهای غیر EN دیده است؟ pic.twitter.com/jVxDOlRXGz

– ناتالیا ویتسیک (@witczyk) 11 سپتامبر 2022

به‌روزرسانی محتوای مفید Google حدود ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی در 9 سپتامبر منتشر شد. آن روز صبح گزارش دادیم که متوجه نوسانات و نوسانات گسترده تری شدیم که احتمالاً مربوط به به روز رسانی محتوای مفید بود. اما اکنون به این فکر می‌کنم که شاید آن یا بیشتر آن نوسانات با به‌روزرسانی محتوای مفید ارتباطی نداشته باشند؟

بنابراین صبح جمعه، فکر کردم شاید ما شروع به دیدن این به‌روزرسانی کردیم. اما الان زیاد مطمئن نیستم. چرا؟

بعد از ظهر جمعه، گوگل خود را به روز کرد صفحه به روز رسانی رتبه بندی در حوالی ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی می گویند که به روز رسانی در حال انتشار است. دنی سالیوان از گوگل نیز توییت کرد که این کار انجام شده است: