به‌روزرسانی هسته گسترده Google در ماه مارس 2023 به طور کامل منتشر شد

الگورو:

Mozcast:

به این نمونه از سایت هایی که مورد حمله قرار گرفتند و سپس از Glenn Gabe برگشتند، نگاهی بیندازید:

به‌روزرسانی‌های هسته گسترده قبلی

لطفاً توجه داشته باشید که وب‌سایت نشان می‌دهد که بعداً در روز شروع شده است، اما این کار را انجام نداده است، زیرا این زمانی است که داده‌ها زمانی که Google رتبه‌بندی را به داشبورد وضعیت اضافه می‌کند، وارد می‌شود. در اینجا چیزی است که صفحه وضعیت نشان می دهد، اما باز هم، مهر زمانی در این مورد در 15 مارس کمی کم است:

SERPwoo:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چیزی است که ابزارهای ردیابی خودکار برای این به‌روزرسانی هسته گسترده مارس 2023 در مدت دو هفته یا بیشتر نشان می‌دهند.

امیدوارم همه شما با این به روز رسانی خوب عمل کرده باشید.

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سمروش (نمودار موبایل خارج از ریل است، بنابراین من آن را به اشتراک نمی گذارم، چیزی باید اشتباه باشد…):

بحث انجمن در توییتر و WebmasterWorld.

منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا مهمترین چیزهایی که در حال حاضر به صورت کوتاه می دانیم آورده شده است:

  • نام: به‌روزرسانی هسته گسترده Google در ماه مارس 2023
  • راه اندازی شد: 15 مارس 2023 حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی
  • عرضه: در 28 مارس 2023 در حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی تکمیل شد
  • اهداف: به همه انواع محتوا نگاه می کند
  • پنالتی: این یک جریمه نیست، صفحات وب عالی را تبلیغ می کند یا به آنها پاداش می دهد
  • جهانی: این یک به‌روزرسانی جهانی است که بر همه مناطق، در همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارد.
  • تأثیر: گوگل به من نمی‌گوید چند درصد از جستجوها یا جستجوها تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار گرفته‌اند، اما تا کنون، به نظر می‌رسد این یک به‌روزرسانی اصلی معمولی است که گسترده می‌شود و تأثیر آن سریع است.
  • كشف كردن: به‌روزرسانی‌های اصلی بر Google Discover و سایر ویژگی‌ها تأثیر می‌گذارند، همچنین برگزیده‌ها و موارد دیگر را نیز مشخص می‌کنند.
  • بازیابی: اگر از این موضوع ضربه خوردید، باید به محتوای خود نگاه کنید و ببینید که آیا می‌توانید با توصیه‌های به‌روزرسانی اصلی Google بهتر عمل کنید.
  • تازه می کند: Google به‌روزرسانی‌های دوره‌ای را برای این الگوریتم انجام می‌دهد، اما ممکن است در آینده این به‌روزرسانی‌ها را ارسال نکند. شاید این همان چیزی باشد که در چند هفته گذشته دیدیم یا تمام آن به‌روزرسانی‌های تأیید نشده گوگل.

ابزارهای ردیابی در مارس 2023 به‌روزرسانی اصلی

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPstat:

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا برخی از صحبت های اخیر سئو در مورد این به روز رسانی، صحبت های مربوط به 24 ساعت گذشته یا بیشتر از WebmasterWorld انجمن ها و نظرات اینجا:

روز آخر آپدیت اصلی من جریمه شدم و به خصوص وب سایتی که از من کپی کرده بود از من بالاتر رفت. حتی وب سایت هایی که تصاویر من را نیز کپی کرده اند، چهره من از لینک های داخلی من، با جستجوی گوگل در رتبه اول از من جلوتر هستند و من در رتبه پنجم. دامنه من دارای اتوریتی 53 است و وب سایت با اتوریتی 0 و اتوریتی 12 بالاتر از من است. من 4 سال است که هر روز با مقالاتی با کیفیت بالا کار می کنم و هرگز چیزی را از جایی کپی نکرده ام. میخوای کیک روی کیک باشه؟ میخوای کیک روی کیک باشه؟ مردی که نیمی از سایت من را کپی کرده بود، پس از این به‌روزرسانی اصلی، یک ایمیل به من ارسال کرد که در آن از نتایج مثبت گوگل خود می‌بالید. من آنقدر بی روحم که شما این تصور را ندارید.

من تغییرات بزرگی را می بینم که از ساعت 11 صبح به وقت گرینویچ شروع می شود – شاید آخرین مرحله به روز رسانی اصلی مارس باشد.

من قطعاً علائم به روز رسانی بزرگی را می بینم. SERP ها امروز دوباره در همه جا هستند. تغییرات عمده رتبه نه فقط برای ما بلکه برای رقبای ما

لیگ برتر امروز در جریان است.

وب‌سایت برند با حدود یک میلیون جستجوی دقیق برند کاملاً از جستجوی برند خارج شد – گوگل اکنون کلون‌های کاملاً بد خود را رتبه‌بندی می‌کند که حتی به محض اینکه در آن سایت‌ها جستجو می‌کنید به سایت اصلی هدایت می‌شوند – این به‌روزرسانی الگوریتم واقعاً صفحات کاملاً نامطلوب را رتبه‌بندی می‌کند. far – هی گوگل چیزی خوب است؟ آیا chatgpt شما را می کشد؟ امیدوارم همینطور باشد – حدس بزنید زمان آن رسیده است که 10000 کار بعدی را اخراج کنید – چه شرکت طمع چرکی – اینطور رفتار نکنید که انگار صاحب اینترنت هستید.

پس از ماه‌ها موفقیت، این به‌روزرسانی تعداد زیادی از ترافیک من را از بین برد. من آن را بسیار دیوانه می دانم که ماه ها رشد نسبتاً تهاجمی از نوامبر تاکنون در یک حرکت سریع از بین رفته است. آیا واقعاً پارامترها می توانند تا این حد تغییر کنند؟ و اگر چنین است، آیا واقعاً برای کاربرانش منصفانه است. سئو اکنون فقط یک آشفتگی است. گزارش و توضیح این موضوع برای صاحب کسب و کار سخت است که در عرض یک هفته می توانید از چیزهایی که به نظر بسیار مثبت به نظر می رسند به بسیار ضعیف تبدیل شوید.

حتی اگر کلمات کلیدی در رتبه دوم قرار بگیرند. به سختی می توان برداشتی را متوجه شد. یک روز همه چیز خوب به نظر می رسد، روز دیگر هیچ چیز.

وبلاگ من زمین گیر شده است.

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

انتشار این به‌روزرسانی اصلی مارس 2023، 13 روز طول کشید، و از آخرین به‌روزرسانی، که آخرین به‌روزرسانی هسته‌ای سپتامبر 2022 در 12 سپتامبر 2022 بود، کمی بیش از شش ماه می‌گذرد. ​​سپس به‌روزرسانی اصلی می 2022 در 25 می ، 2022. قبل از آن به روز رسانی اصلی نوامبر 2021 در تاریخ 17 نوامبر تا 30 نوامبر بود. به‌روزرسانی‌های اصلی قبلی قبل از به‌روزرسانی نوامبر، جولای 2021 و سپس یک ماه قبل از آن با به‌روزرسانی هسته ژوئن بود. مورد قبل از آن شش ماه قبل از به‌روزرسانی ژوئن بود، در 3 دسامبر 2020، به‌روزرسانی اصلی دسامبر 2020 نامگذاری شد. قبل از آن یک شکاف 7 ماهه بود که در 4 می 2020، به روز رسانی اصلی می 2020 بود. نسخه قبلی در 13 ژانویه 2020، به روز رسانی اصلی ژانویه 2020 و قبل از آن در 24 سپتامبر 2019، به روز رسانی هسته سپتامبر 2019 بود. اوه، قبل از آن در 3 ژوئن 2019، به‌روزرسانی اصلی ژوئن 2019 بود و من می‌توانم ادامه دهم.

به‌روزرسانی هسته گسترده Google مارس 2023 صبح دیروز در حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی عرضه شد. 13 روز طول کشید تا عرضه شود، در 15 مارس ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی شروع شد و در 28 مارس ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی به پایان رسید.