به‌روزرسانی 27 ژوئن Google، ارتباط در مورد به‌روزرسانی‌ها، به‌روزرسانی دستورالعمل‌های نتایج غنی، SEO، PPC، محلی، اخبار و موارد دیگر

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

ممکن است به‌روزرسانی دیگری داشته باشیم، یک به‌روزرسانی الگوریتم جستجوی Google تأیید نشده در 27 و 28 ژوئن. دنی سالیوان از گوگل در مورد نحوه ارتباط گوگل در مورد به روز رسانی الگوریتم گوگل در جلسه سئو گوگل نیویورک صحبت کرد. Google دستورالعمل‌های نتایج غنی را به‌روزرسانی کرده است تا علامت‌گذاری محصولاتی را که به‌طور گسترده ممنوع یا تحت نظارت هستند، یا که می‌توانند آسیب جدی به خود یا دیگران را تسهیل کنند، ممنوع کند. گوگل در مورد محدودیت 15 مگابایت نمایه سازی Googlebot توضیح بیشتری داده است. گوگل اسناد کمک گزارش آمار خزیدن خود را به روز کرد. گوگل ویدئویی در مورد نکات سئو سایت های تجارت الکترونیکی منتشر کرد. گوگل نحوه تزریق برچسب های پیوند متعارف را با استفاده از جاوا اسکریپت توضیح داد. مجبور شدم یادآوری کنم که گوگل دیگر از ایندکس تکمیلی استفاده نمی کند، که ناراحت کننده بود. گوگل یک ویژگی مزایا و معایب را به قطعات جستجوی گوگل اضافه کرد. Google Top Stories اکنون اخبار را بر اساس موضوعات گروه بندی می کند. گوگل در حال آزمایش دوره های مرتبط محلی قابل ارتقا است. پانل دانش خودروی گوگل، خودروهای هیبریدی و الکتریکی را به رنگ سبز علامت گذاری می کند. Google Maps در حال آزمایش یک پنل محلی جدید با برگه ها و تصاویر است. گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای یافتن مکان ها از طریق بررسی است. بینگ در حال آزمایش ویژگی «برای دیدن پاسخ کامل کلیک کنید» و ویژگی «از این صفحه» است که قطعه‌های برجسته است. Bing همچنین آزمایش شده است که “برگه استفاده” را در نوار تکمیل خودکار نشان می دهد. گوگل به‌طور خودکار رنگ‌های پس‌زمینه را برای برخی از تکه‌های تصویر انتخاب می‌کند. گوگل همچنین در حال آزمایش سایه زدن رنگ‌های پس‌زمینه Google Shopping Adcs است و همچنین در حال آزمایش لغزنده‌های برند تجاری خرده‌فروشی است. Google همچنین یک فیلتر جستجوی Discover Shopping را برای فیلتر کردن بر اساس مشاغل سیاهپوست، متعلق به لاتین، متعلق به کهنه سربازان یا زنان اضافه کرد. گوگل قصد دارد به ویکی‌پدیا برای تغییر کاربری محتوای آن، که بسیار بزرگ است، پول پرداخت کند. و من این هفته به جلسه Google NYC SEO در ساختمان Google Chelsea رفتم، یک ویدیوی کوتاه از آن را پست کردم که در انتهای این ویدیو می توانید پیوند آن را پیدا کنید. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.