به خودتان پیام دهید، ویژگی جدید WhatsApp


آیا تا به حال نیاز داشته اید که برای به خاطر سپردن چیزی یا انتقال سریع عکس از تلفن خود به رایانه خود پیامی برای خود ارسال کنید؟ آیا شما از آن دسته ای هستید که برای خود ایمیلی ارسال می کنید تا در مورد تکمیل کار بعدی خود فکر کنید؟ اگر خود را در یکی از این موقعیت ها می شناسید، ویژگی جدید اعلام شده توسط واتس اپ باید شما را خوشحال کند. ما مفهوم پیام خود را توضیح می دهیم و تاریخ انتشار برنامه ریزی شده را اعلام می کنیم.

اخبار واتس اپ
اخبار واتس اپ

به خودتان پیام دهید، ویژگی جدید واتس اپ

پس از چندین هفته توسعه و سپس آزمایش، واتس‌اپ در روز دوشنبه، 28 نوامبر، از انتشار آینده گزینه‌ای برای ارسال پیام به خودتان خبر داد.

اگر این قابلیت قبلاً برای مدتی در سایر شبکه های اجتماعی مانند اسنپ چت یا مسنجر فیس بوک در دسترس بوده است، این مورد هنوز برای واتس اپ صادق نبوده است. اکنون انجام شده است.

بنابراین، رابط جدید پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که در هفته‌های آینده، پیامی برای شما ارسال کنید، چه لیست خرید خود را بفرستید، چه عکس زیبایی را که می‌خواهید چاپ کنید یا حتی به سادگی علامت‌گذاری کنید.

واتس‌اپ اعلام کرد که Message Yourself در حال حاضر برای همه دستگاه‌ها، اندروید و IOS عرضه می‌شود، بنابراین همه کاربران می‌توانند از آن بهره ببرند.

این ویژگی جدید واتس اپ چگونه کار می کند؟

ابتدا باید برنامه خود را به روز کنید، سپس بررسی کنید که در لیست مخاطبین گوشی خود هستید یا خیر. این افزودن عموماً به‌طور خودکار توسط تلفن همراه شما، در تماسی با نام و نام خانوادگی شما انجام می‌شود که اغلب به دنبال آن: (من) وجود دارد.

سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که WhatsApp را باز کنید، روی دکمه معمولی کلیک کنید تا یک پیام جدید بنویسید، سپس نام خود را از لیست انتخاب کنید. سپس مکالمه باز می شود و می توانید مانند هر یک از دوستان خود پیامی ارسال کنید.

همچنین می توانید برای دسترسی سریع، این مکالمه را به بالای لیست پین کنید.

ویژگی جدید WhatsApp: به خودتان پیام دهید
ویژگی جدید WhatsApp: به خودتان پیام دهید

کاربران این شبکه اجتماعی به سرعت در توییتر واکنش نشان دادند:

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


  • “آیا من آخرین کسی هستم که متوجه شدم اکنون می توانیم در واتس اپ به یکدیگر پیام بدهیم؟ »
  • «واتس‌اپ شروع به راه‌اندازی ویژگی «پیام خودتان» کرده است که به کاربران امکان می‌دهد یادداشت‌ها، یادآوری‌ها و لیست‌های خرید را برای یکدیگر ارسال کنند. جالبه، درسته؟😀”
  • «من عاشق این ویژگی «پیام خودت» در واتس‌اپ هستم. تمام روز برای خودم یادآوری و پیام های انگیزشی می گذارم.💪”

این افزودنی از یک عملکرد نسبتا ساده است، اما به طور بالقوه برای بسیاری از کاربران معمولی شبکه که خود را مجبور به باز کردن پلتفرم دیگری برای ارسال اطلاعات مهم برای کنار گذاشتن خود می‌دانستند، مفید خواهد بود. همچنین به واتس اپ اجازه می دهد تا با سیگنال، رقیب خود، که مدتی است این ویژگی را با نام «Note to Self» ارائه کرده است، رقابت کند.

اگر این مقاله در قابلیت جدید واتساپ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع