به روز رسانی الگوریتم جستجوی گوگل در 24 آگوست؟ آیا این به روز رسانی محتوای مفید بود؟


به روز رسانی الگوریتم گوگل

همه ما انتظار داشتیم گوگل پست کند که آپدیت محتوای مفید اوایل این هفته منتشر شد اما امروز پنجشنبه است و گوگل هنوز آن را پست نکرده است. دیروز، چهارشنبه، 24 آگوست، دیدم که برخی از گفتگوها شروع شد. اما گوگل شروع به عرضه را تأیید نکرده است و حداقل به نظر من این پچ پچ به اندازه کافی بزرگ به نظر نمی رسد که به به روز رسانی محتوای مفید مرتبط باشد.

مطمئنم الان که این را نوشتم، گوگل هر لحظه آپدیت را تایید می کند.

به روز رسانی: و گوگل انجام داد، به‌روزرسانی محتوای مفید Google اکنون رسماً منتشر می‌شود، اطلاعات بیشتر در اینجا.

اما در حال حاضر، در زمانی که من این را می نویسم، یعنی ساعت 3:30 صبح به وقت شرقی (من در حال سفر هستم)، گوگل پست یا به روز رسانی نکرده است. صفحه به روز رسانی با هر خبری در مورد به روز رسانی محتوای مفید. من حتی دیروز به گوگل ایمیل زدم تا برای این به روز رسانی محتوای مفید یک ETA دریافت کنم و هنوز پاسخی دریافت نکرده ام.

سئو چتر

اما ادامه دارد WebmasterWorld تاپیک از دیروز با برخی نوسانات بزرگ در رتبه بندی خود صحبت های جدیدی دارد. این چیزی است که من می بینم:

من می توانم تأیید کنم که شروع شده است! مکان NY، صفحات سفر هرزنامه‌ای که بیش از 15 سال پادشاهان بودند، از 10 صفحه تا زمان فراموشی ناپدید شدند. وب سایت اختصاصی من (طاقچه هتل) به یک مقصد محبوب در رتبه 4 برتر بیش از Hotelscombined، Kayak و غیره، یکی دیگر از صفحه های محبوب مقصد سفر از زمانی که یک ماه پیش یک به روز رسانی کوچک انجام دادم، در رتبه 12 … از 45 قرار می گیرد.

از نیمه‌شب بریتانیا شاهد افزایش مشخصی در ترافیک ساعتی ثابت از ژاپن، اوز، NZ، چین و اندونزی بوده‌ام. در حال حاضر ترافیک هند و خاورمیانه من در حالت عادی به نظر می رسد، ترافیک از آن مناطق برای من کاهش زیادی نداشته است… این می تواند روز جالبی باشد.

فکر می‌کنم چیزی در حال پختن است… ترافیک بریتانیا امروز صبح ناپدید شده است، تا کنون 69 درصد کاهش یافته است. ایالات متحده آمریکا از بعدازظهر دیروز کساد است و روز را با -43 درصد آغاز کرده است.

خوب این خوب است که چیزی بسیار مثبت را در اینجا برای تغییر ببینیم! با این حال، قبل از اینکه همه چیز حل شود، در طول به‌روزرسانی‌ها در گذشته افزایش‌ها و افت‌های بزرگی را تجربه کرده‌ام. من هنوز هیچ تغییر محسوسی ندیده ام.

من تقریباً مطمئن هستم که آنها به زودی آن را توییت می کنند. چند ساعتی است که شاهد روند نزولی هستیم. آرزوی موفقیت برای همه شما!

همچنین در نیمه‌ی آخر روز شاهد کاهش قیمت بودیم، اما چیز مهمی نبود. امروز ترافیک من در بریتانیا 50+٪ کاهش یافته بود و از ابتدای روز…

ترافیک ما به شدت ضربه خورده است. این کاهش حدود 50+ درصد است. امروز در دامنه های ما بدتر است.

من فقط مطمئن نیستم که آیا این پچ پچ برای به روز رسانی سطوح گفتگو مفید باشد.

ابزارهای ردیابی گوگل

ابزارهای ردیابی خودکار عمدتاً آرامش را نشان می دهند، اما برخی از آنها جهش هایی را نشان می دهند:

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا از دیروز متوجه چیز بزرگی شده اید؟

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع