به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در آخر هفته شنبه

برای اندازه واقعی کلیک کنید

تنها چند روز پس از به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 که در 12 ژانویه به پایان رسید، اکنون شاهد به‌روزرسانی دیگری هستیم، یک به‌روزرسانی تأیید نشده که به نظر می‌رسید در روز شنبه، 14 ژانویه منتشر شده است.

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا متوجه نوسانات بزرگ رتبه بندی از آخر هفته شده اید؟ به ما اطلاع دهید.

گفتگو حدود یک روز قبل در ساعت شروع شد WebmasterWorld و ابزار، بیشتر آنها، آن را روز بعد برداشتند. این چیزی است که من در حال حاضر می بینم.

سئو چتر

Accuranker:

رتبه بندی وب پیشرفته:

سئوی شناختی:

در اینجا چیزی است که ابزار ردیابی نشان می دهد:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چند نقل قول از WebmasterWorld تالارهایی که اواخر جمعه شروع شد و در روز شنبه افزایش یافت. همچنین نظرات زیادی در مورد این داستان با تغییرات رتبه بندی وجود دارد.

چیزی قطعا در حوالی ساعت 4 بعد از ظهر دیروز شروع شد، ترافیک من به معنای واقعی کلمه از یک صخره پایین آمد و بقیه روز پایین ماند. امروز به نظر می رسد ترافیک به حالت عادی بازگشته است، اما ایالات متحده آمریکا روز خود را -45٪ شروع می کند، اما بریتانیا به طور غیرمعمولی بالا است. در 38٪ از کل ترافیک من، سطح ترافیک بریتانیا معنی ندارد و بسیار بالاتر از 12٪ -15٪ است که برای سالها عادی بود. من گمان می‌کنم که خراب می‌شود و در نقطه‌ای بای بای می‌رود، اما هر بار که سقوط می‌کند، به نظر می‌رسد در نهایت دوباره به سمت بالاتر برمی‌گردد.

مممممممممممم بویی که انگار از تنور عمه گوگل چیزی در آمده است. آیا این یک به‌روزرسانی هسته تازه پخته شده است؟ سنسور Semrush آن را بو می کند. من حتما بوش میکنم

بله، امروز ترافیک بسیار کم است و SEMrush اعلانی ارسال کرد که SERPS شاهد تغییرات بزرگ است. ایالات متحده آمریکا -64٪، انگلستان -34٪، CA – 56٪ نسبت به دیروز است. جستجوی -52٪، مستقیم -53٪ است. شنبه ها معمولا روزهای کم ترافیکی هستند، بنابراین بیایید ببینیم که آیا تا پایان روز بازمی گردد یا خیر.

ابزارهای ردیابی گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

RankRanger:

سمروش:

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به روز رسانی الگوریتم گوگل