به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در 18 ژانویه

آیا یک به روز رسانی اصلی بالقوه یا یک به روز رسانی الگوریتم دیگر می تواند ورودی باشد؟

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا هیچ یک از شما در 24 ساعت گذشته چیزی متوجه شده اید؟

رتبه بندی وب پیشرفته:

موزکست:

RankRanger:

SERPmetrics:

من هم پچ پچ را از اعماق صنعت سئو می بینم و هم برخی از ابزارهای ردیابی نوسانات را افزایش می دهند. بیایید امروز با ردیاب ها شروع کنیم…

ابزارهای ردیابی گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چند نقل قول از WebmasterWorld تالارهایی که اواخر جمعه شروع شد و در روز شنبه افزایش یافت. همچنین نظرات زیادی در مورد این داستان با تغییرات رتبه بندی وجود دارد.

به نظر می رسد که ترافیک جهانی من کمی بالاتر از حد متوسط ​​است. هفته گذشته شاهد پرس و جوهای تجاری بالاتر از حد متوسط، از جمله برخی از غرب برای تغییر، به ویژه از مقاصد گردشگری محبوب بودیم.

یک نوک دیگر امروز Semrush 5.4

در اینجا چیزی است که ابزار ردیابی نشان می دهد:

به نظر می‌رسد که دیروز، چهارشنبه، 18 ژانویه، لرزش دیگری داشتیم یا به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل آغاز شد. ما فقط پس از به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 در 12 ژانویه به پایان رسید و اکنون دوباره این را داریم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سمروش:

Accuranker:

بنابراین این ابزارها نوسانات را افزایش داده اند یا احتمالاً به زودی آن را افزایش خواهند داد.

سئو چتر

کلمات کلیدی اصلی من بالا/پایین پایدار نیستند

همینطور. رتبه های ما عالی است اما اشباع تبلیغات آنقدر زیاد است که ترافیک بسیار کمی دریافت می کنیم. من فقط خوشحالم که قبل از اینکه این آشفتگی اتفاق بیفتد، از G Ads خارج شدیم. تصور من این است که فقط کسانی که قیمت تبلیغات ویژه با Google دارند، یا یک ترتیب درآمد احتمالی وابسته با Google دارند، از این حمام خون در تبلیغات جان سالم به در خواهند برد. فقدان ترافیک رایگان همچنین بسیاری از مشاغل را از بین خواهد برد.

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع

به روز رسانی الگوریتم گوگل

فروش ما در خارج از Google بسیار قوی است، بنابراین من متشکرم که برخی از موتورهای جستجوی دیگر برای جستجوهای مربوط به خرید استفاده می کنند.

ترافیک جهانی امروز به طور غیرمعمول به یک ویجت خاص که محبوب است اما چندان محبوب نیست بالا بود! با بررسی گزارش‌هایم، یک ارجاع معمول از یک مجله طراح متخصص ایالات متحده پیدا کردم، پیوندهای ناخواسته هنوز کار می‌کنند.

آیا در حال حاضر کسی متوجه تبدیل های بسیار کم از ترافیک G شده است؟

آیا کسی پس از مشاهده یک موج ناگهانی افت ترافیک را تجربه کرده است؟

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید