به روز رسانی رتبه بندی محلی گوگل در 7 سپتامبر؟

گوگل همچنین ممکن است یک به روز رسانی رتبه بندی جستجوی محلی را در حدود 7 سپتامبر ارائه کرده باشد. این علاوه بر به‌روزرسانی محتوای مفید بین 25 اوت و 9 سپتامبر و به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 است که در 12 سپتامبر آغاز شد. فراموش نکنیم، ما در آستانه پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول هستیم.

باز هم، موضوع بسیار پر از مواردی از تغییرات بزرگ رتبه بندی جستجوی محلی گوگل است، بنابراین آن را در انجمن های جستجوی محلی.

سئوی محلی، جیسون براون نوشت: “من یک SAB با من تماس گرفتم که دیگر نشان نمی‌دهند. او در روز هفتم تماس گرفت. من می‌توانم KP او را در پاسادنا فعال کنم، اما نه زمانی که مکانم را به Beaverton تغییر می‌دهم. در عوض، من به جای آن یک کسب و کار با نام مشابه دریافت می کنم که نشانی آن نشان داده شده است.”

در اینجا نموداری از آن داستان است که توسط آدام دیفریسکو در انجمن به اشتراک گذاشته شده است:

شرکت دیگری گفت که فهرست آنها در 9 سپتامبر، دو روز پس از دیگری، از بسته محلی خارج شد. آنها نوشتند: “می توانم تأیید کنم که این مشکل از جمعه 09/09/2022 شروع شده است، بنابراین ما قبل از آن حضور داشتیم.” در حالی که شخص دیگری گفت که در 6 سپتامبر بود، “من یک مشتری SAB دارم که از نقشه ها و بسته نقشه محلی نیز افت کامل پیدا کرد. به نظر می رسید این افت از 6 سپتامبر شروع شده است، و اکنون همه چیز در حال گزارش صفر بازدید از GBP است. ” آنها نوشتند.

آیا متوجه تغییراتی در رتبه بندی محلی خود یا مشتریان خود شده اید؟

برخی می گویند که این فقط بر بسته محلی تأثیر می گذارد و نه سایر نتایج ارگانیک. یکی از افراد گفت: «تنها رتبه‌بندی بسته‌های محلی کاهش یافته است، رتبه‌بندی‌های ارگانیک هنوز بسیار خوب عمل می‌کنند».

برای اندازه واقعی کلیک کنید

جوی هاوکینز، یک سئوی محلی باتجربه، در انجمن‌ها گفت: «اخیراً مواردی از این دست را می‌شنوم» که در آن رتبه‌بندی محلی به‌طور قابل توجهی تغییر کرده است. “تجزیه و تحلیل افت رتبه واقعا وقت گیر است و نیاز به دانش بسیار عمیق از سایت، کسب و کار و رقبا دارد، بنابراین من در ارائه مشاوره در این مورد مردد هستم. پیشنهاد می کنم به دنبال این باشید که آیا رتبه ارگانیک آنها نیز کاهش یافته است یا خیر. اگر فقط رتبه بندی بسته های محلی باشد،” او افزود.

آ انجمن های جستجوی محلی thread دارای دسته ای از SEO های محلی است که در مورد تغییرات رتبه بندی مشتریان خود در یا حوالی 7 سپتامبر گزارش می دهند. به خاطر داشته باشید که این امر با هیچ به‌روزرسانی اصلی یا به‌روزرسانی محتوای مفید ارتباطی ندارد و احتمالاً موضوع خودش است – اگر یک چیز باشد.

بحث انجمن در انجمن های جستجوی محلی.منبع

برخی می گویند این یک مشکل موقتی بود، “من در روز جمعه متوجه چند لیست از این قبیل شدم. من فقط فرض کردم که یک مشکل است و به زودی برطرف می شود. از لیست ها، می توانم به یاد داشته باشم که امروز به حالت عادی بازگشته اند.” اما دیگران هنوز مشکل دارند.