به روز رسانی محتوای مفید، به روز رسانی نظرات محصول، مشکلات نمایه سازی و موارد دیگر

گوگل مشکلات جدی با جستجوی گوگل داشت، از جمله قطعی، مشکلات فهرست بندی و حذف صفحات – وحشیانه بود. Google موارد جدید قطعه ویژه را راه اندازی کرد، از جمله callouts، بهبودهای فرضی نادرست، افزوده‌های MUM و موارد دیگر. اوایل ماه اوت نیز یک به روز رسانی تایید نشده وجود داشت. و آیا می‌دانستید که هیچ به‌روزرسانی الگوریتم جستجو برای مدت طولانی روی پیوندها متمرکز نشده است و جستجوی تصویر اکنون از لنز Google استفاده می‌کند.

بدیهی است که خبر بزرگ، به‌روزرسانی محتوای مفید گوگل است که فکر می‌کردم عظیم باشد، اما پس از شروع به کار، ثابت شد که اصلا تغییر بزرگی نداشته است. من تعداد زیادی داستان در زیر فقط در مورد آن موضوع دارم، بنابراین آنها را در زیر بررسی کنید. همچنین شاهد تکمیل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول چهارم بودیم و گوگل می‌گوید نسخه پنجم به زودی عرضه خواهد شد.

در اینجا داستان های مهم تری وجود دارد که من برای همه شما بیرون آوردم: به روز رسانی محتوای مفید Google:

سایر الگوریتم های گوگل: گوگل سئو: کنسول جستجوی گوگل: رابط کاربری گوگل: گوگل محلی: گوگل متفرقه:

اگر گزارش ماه گذشته را از دست دادید، گزارش مدیر وب سایت اوت گوگل را اینجا ببینید.

من با گزارش ماهانه وب مستر گوگل یک هفته تاخیر دارم زیرا در تعطیلات بودم و جمع کردن اینها دردسر است. اما مهم است و من می‌خواستم همه شما را در مورد تغییرات سئو گوگل، وب‌مستر و جستجوی ارگانیک در ماه گذشته مطلع کنم.

گوگل خطاهای کنسول جستجو را بهبود بخشید و در نتیجه قطعی تعمیر اعتبار را برطرف کرد. گزارش‌های نمایه‌سازی ویدیوی کنسول جستجوی جدید کاملاً زنده هستند و موارد دیگر. علاوه بر این، ما در ماه گذشته بسیاری از موضوعات Google SEO، رابط کاربری، محلی و موضوعات دیگر داشتیم.

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع