به روز رسانی محتوای مفید Google برای یافتن جواهرات پنهان در وبلاگ ها و انجمن ها در به روز رسانی آینده

را پست وبلاگ می‌گوید این در «ماه‌های آینده» انجام می‌شود. همچنین توضیح می دهد که Google در حال بهبود نحوه رتبه بندی نتایج در جستجو به طور کلی، با تمرکز بیشتر بر محتوای دارای تخصص و تجربه منحصر به فرد است.

گوگل افزود: “سیستم رتبه بندی محتوای مفید ما به زودی تعداد بیشتری از این “جواهرات پنهان” را در جستجو نشان می دهد، به ویژه زمانی که فکر می کنیم نتایج را بهبود می بخشند.” بنابراین جواهرات زیر ممکن است توسط گوگل جایزه بگیرند… بسیار خوب، ما شوخی می کنیم. :پ

آخرین به‌روزرسانی محتوای مفید، به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 بود.

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در این مورد نوشت توییتر، “همچنین در حال بهبود نحوه رتبه بندی نتایج در جستجوی کلی هستیم. اطلاعات مفید اغلب می توانند در مکان های غیرمنتظره یا به سختی پیدا شوند: یک نظر در یک موضوع انجمن، یک پست در یک وبلاگ کمتر شناخته شده یا مقاله ای با تخصص منحصربه‌فرد در مورد یک موضوع. سیستم رتبه‌بندی محتوای مفید ما به‌زودی تعداد بیشتری از این «جواهرات پنهان» را در «جستجو» نشان می‌دهد، به‌ویژه زمانی که فکر می‌کنیم نتایج را بهبود می‌بخشند».

در ادامه می‌گوید: «اطلاعات مفید اغلب می‌توانند در مکان‌های غیرمنتظره یا به سختی یافت شوند: یک نظر در یک موضوع انجمن، یک پست در یک وبلاگ کمتر شناخته شده، یا یک مقاله با تخصص منحصر به فرد در مورد یک موضوع». بنابراین ممکن است نظرات شما در زیر توسط این سیستم محتوای مفید به روز شده ظاهر شود؟

گوگل اضافه کرد که “به روز رسانی را برای این سیستم ارائه خواهد کرد که محتوای ایجاد شده از دیدگاه شخصی یا تخصصی را عمیق تر درک می کند و به ما امکان می دهد اطلاعات مفید بیشتری را در جستجو رتبه بندی کنیم.”

زن در حال نوشتن لوگوی گوگل

به هر حال، هنوز زنده نیست، اما مطمئن هستم که در صورت پخش زنده آن را پوشش خواهیم داد.