به سرنخ نیاز دارید؟ در اینجا 5 راه ساده و موثر برای جمع آوری آن وجود دارد! (اینفوگرافیک)

این منابع یک ارزش افزوده برای مخاطبان شما هستند و به آنها اجازه می دهند مشکلات را حل کنند یا اطلاعات ارزشمندی را به دست آورند. با جمع آوری اطلاعات تماس از کاربران علاقه مند به محتوای خود، می توانید آنها را در تلاش های بازاریابی و فروش خود ادغام کنید تا آنها را به سرنخ های واجد شرایط تبدیل کنید.

اینفوگرافیک

5 ایده برای تولید سرنخ
5 ایده برای تولید سرنخ

خیلی ساده است، افراد علاقه مند به حوزه فعالیت شما اغلب به دنبال راه هایی برای کسب مهارت ها و دانش جدید هستند. با ارائه آموزش آنلاین مرتبط و با کیفیت، شما ارزش افزوده ای به مخاطبان هدف خود ارائه می دهید.

اگر این مقاله در راه های تولید سرنخ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

می‌توانید با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، نظرات در وبلاگ، جلسات چت زنده در وب‌سایت‌تان و غیره افراد را تشویق کنید که سؤال بپرسند. با پاسخ دادن فعالانه به این سوالات، باعث می‌شوید مردم بخواهند درباره آنچه شما ارائه می‌دهید بیشتر بدانند.

4. محتوای با کیفیت بنویسید

به دنبال استراتژی های جدید برای تقویت نسل پیشرو خود هستید؟ دیگر جستجو نکنید! در این مقاله، ما پنج راه مطمئن برای جذب سرنخ های واجد شرایط به کسب و کارتان را نشان می دهیم. نکات مشخصی را کشف خواهید کرد که توسط یک اینفوگرافیک پشتیبانی می شود، که به شما امکان می دهد پتانسیل تبدیل خود را به حداکثر برسانید!

سرب، مصرف کننده آینده شما

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

آیا می خواهید در مورد دنیای پادکست بیشتر بدانید؟ بفرمایید :

پادکست
پادکست می تواند به شما امکان تولید سرنخ را بدهد

2. ارائه آموزش (آنلاین)

پست‌های وبلاگ، راهنماهای نحوه کار، کاغذهای سفید و ویدیوها همه راه‌های عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص شما (دوباره) و ارزش بخشیدن به خوانندگان شما هستند.

و در نهایت، تکنیکی که ممکن است قبلاً استفاده کرده باشید: پیشنهاد برای محتوای قابل دانلود رایگان (رایگان).

هنگامی که محتوای شما مورد پسند قرار می گیرد، بازدیدکنندگان با ارائه جزئیات تماس خود بیشتر درگیر می شوند برای دسترسی به محتوای انحصاری، در خبرنامه خود مشترک شوید یا منابع اضافی را دانلود کنید.

5. ارائه محتوای رایگان (برای دانلود)

این یک فرد یا نهاد (یک مشتری بالقوه) است که داوطلبانه اطلاعات تماس خود مانند نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن و غیره را به منظور دریافت اطلاعات اضافی یا تماس با شرکت ارائه کرده است.

منبع

ایجاد یک پادکست فرصتی عالی برای ایجاد سرنخ فراهم می کند، حتی بیشتر از آن که محبوبیت آن در بین مصرف کنندگان در حال افزایش است. برای چی ؟ زیرا با تولید محتوای صوتی با کیفیت می توانید مخاطبان علاقه مند به حوزه تخصصی خود را جذب کنید.

شنوندگانی که از محتوای شما لذت می برند تشویق می شوند با اشتراک در پادکست شما، بازدید از وب سایت شما و ثبت نام در لیست پستی شما بیشتر با نام تجاری شما درگیر شوند، که به تولید سرنخ های واجد شرایط کمک می کند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

در تمام موارد، هدف نهایی تبدیل پیشتاز به مشتری پرداخت کننده است و فروش انجام دهید.

5 راه آسان برای تولید سرنخ

1. به پادکست علاقه مند شوید

با تولید منظم محتوای آموزنده، آموزشی و جذاب است که می توانید توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنید.

البته، ایجاد محتوای با کیفیت یک استراتژی ضروری برای تولید سرنخ است.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

یک سرب تعیین می کند شخص یا شرکتی که به محصولات یا خدمات یک شرکت علاقه نشان داده است.

سرنخ اغلب اولین مرحله از فرآیند فروش در نظر گرفته می شود.. هنگامی که یک کسب و کار سرنخ ایجاد می کند، این فرصت را دارد که آنها را واجد شرایط بیشتری کند تا علاقه و پتانسیل آنها را به عنوان مشتری تعیین کند.

با اشتراک گذاری اطلاعات مفید، دعوت از کارشناسان و ارائه بحث های جذاب، می توانید اعتبار و اقتدار خود را در صنعت خود ایجاد کنید.

کاربران اینترنت همیشه به دنبال منابع مفید و مهمتر از همه رایگان هستند. با ارائه مقالات رایگان، اینفوگرافیک ها، الگوها، چک لیست ها یا انواع دیگر محتوا، شما بازدیدکنندگان را ترغیب می کنید تا اطلاعات تماس خود را در ازای دانلود ارائه دهند.

وقت گذاشتن برای پاسخ دادن به سوالات مخاطبان راهی عالی برای ایجاد سرنخ است. افرادی که سوالاتی می پرسند تا حدی به حوزه تخصصی شما علاقه نشان می دهند. با ارائه پاسخ های دقیق، مفید و شخصی به آنها، شما با آنها رابطه اعتماد برقرار می کنید.

سرنخ ها می توانند از منابع مختلفی به دست آیند: فرم های آنلاین، ثبت نام در خبرنامه، نمایشگاه های تجاری، تبلیغات، ارجاع ها و موارد دیگر.

اجرای آموزش آنلاین نیز می تواند آهنربایی برای سرنخ ها باشد. توضیح می دهیم چرا!

و چگونه این به شما در جمع آوری سرنخ ها کمک می کند؟ خوب شما می توانید از شرکت کنندگان بخواهید با ارائه مشخصات تماس خود ثبت نام کنند، که به شما امکان می دهد آنها را به لیست مشتریان واجد شرایط خود اضافه کنید.

هنگامی که یک سرنخ شناسایی شد، شرکت می تواند استراتژی هایی را برای تبدیل او به مشتری اجرا کنید. این می تواند شامل فعالیت هایی مانند:

  • ارسال ایمیل های بعدی
  • برقراری تماس های تلفنی
  • سفارشی سازی پیشنهادات با توجه به نیازهای رهبر
  • دعوت به رویدادهای تبلیغاتی

قبل از ترک…

به علاوه، هنگامی که شرکت کنندگان از تخصص شما بهره مند شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که سایر پیشنهادات و خدمات شما را در نظر بگیرند.

3. برای پاسخ دادن به سوالات وقت بگذارید

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.