بینگ درباره ویژگی جستجو و روز معامله مایکروسافت اج بیشتر بدانید

“در همان زمان، آنها نماد کوچکی را بر روی تبلیغات خرید Bing خود در #SERP ها نشان می دهند. با استفاده از ماوس، یک پوشش کوچک با شمارش معکوس در راه است. بنابراین، شاید با تمرکز قوی تر روی تراکنش ها و ادغام #ChatGPT، Edge ممکن است به یکی از محصولات اصلی مایکروسافت تبدیل شود.”

این در واقع چند ماه پیش مشاهده شد:

منبع

من نمی توانم هر دوی اینها را در زمان نوشتن این داستان تکرار کنم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این توسط فرانک سندمن مشاهده شد و در آن پست شد ماستودون. فرانک گفت: “ممکن است زمانی نمایش داده شود که عبارت جستجو مبهم باشد یا نیاز به توضیحات بیشتری داشته باشد.”

برای اندازه واقعی کلیک کنید

↗️ جدید است #بینگ pic.twitter.com/mGsN2KbRya

— خوشال بهروانی (@b4k_khushal) 15 مارس 2023

روزهای معامله مایکروسافت اج

مایکروسافت بینگ در حال آزمایش بخش جدیدی به نام “بیشتر بدانید”. به نظر می رسد این بخش به شما اصلاحات و گسترش دهنده های جستجو را می دهد تا اطلاعات بیشتری در رابطه با درخواست اصلی خود پیدا کنید. بینگ همچنین کادری به نام “Microsoft Edge Deal Days” را به برخی از نتایج جستجو اضافه می کند.

بیشتر بدانید در

اینم اسکرین شاتش:

Bing همچنین در حال آزمایش نشان دادن کادری در نتایج جستجوی Bing برای Microsoft Edge Deal Days است. فرانک ادامه داد ماستودون“به نظر می رسد مایکروسافت به دنبال ادغام محصولات مختلف خود به روش های جدید است. امروز “روزهای معامله اج مایکروسافت” آغاز می شود که خرید آنلاین از طریق مرورگر Edge را تبلیغ می کند.”

در اینجا یک پیوند به پورتال برای روزهای معامله مایکروسافت اج.

نوشتن ربات آبی

🆕 بینگ قطعه چرخ و فلک «بیشتر بدانید» را در SERP دسکتاپ اضافه کرد.

اینم اسکرین شاتش: