تأثیر به‌روزرسانی محتوای مفید Google، تغییرات نوع بررسی کنسول جستجو، به‌روزرسانی‌های Google Ads و موارد دیگر

این هفته، گزارش بزرگ وب مستر گوگل را کمی دیر پست کردم، اما سپس محتوای مفید گوگل را با جزئیات بیشتری بررسی کردم، پس آن را بررسی کنید. Google نتایج نوع بررسی را در جستجو به روز کرد که ممکن است بر گزارش کنسول جستجوی شما تأثیر بگذارد. گوگل آنالیتیکس به دلایل حفظ حریم خصوصی تغییراتی را در گزارشات جستجوی گوگل ادز ایجاد کرد. تبلیغات گوگل دارای مجموعه جدیدی از ستون های راه اندازی هستند. Google Ads استراتژی های پیشنهادی محتوای برتر را در ماه آینده حذف خواهد کرد. Google Ads تبلیغاتی را که استانداردهای تبلیغات بهتر را نمی بینند، رد می کند. گوگل سایت کیفیت ترافیک خود را به روز کرد تا نمونه های بیشتری از ترافیک نامعتبر اضافه کند. Microsoft Advertising مجموعه ای از ویژگی های جدید را منتشر کرد. عکس‌های نمایه‌های کسب‌وکار Google در حال آزمایش مهرهای زمانی هستند. گوگل در حال آزمایش قالب جدیدی برای ساعات اداری SEO است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود سمروش.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید: