تأیید تبلیغات مایکروسافت برای تبلیغ‌کنندگان خدمات مالی در بریتانیا مورد نیاز است

می‌توانید تأیید خدمات مالی بریتانیا را از طریق صفحه تأییدیه‌ها در تنظیمات برگزیده آغاز کنید. لطفا اطلاعات زیر را آماده داشته باشید؛ جزئیات کسب و کار (نام، آدرس و آدرس ایمیل)، شماره ثبت 6 یا 7 رقمی FCA انگلستان (FRN)، در صورت وجود، جزئیات دامنه مورد استفاده برای نمایش تبلیغات مرتبط با خدمات مالی. این شامل دامنه‌های ثبت‌شده در FCA بریتانیا و دامنه‌ها و وب‌سایت‌هایی است که برای تبلیغات در Microsoft Advertising استفاده می‌شوند که در رجیستری FCA انگلستان نیستند.

می توانید در مورد نحوه شروع این فرآیند اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

از تبلیغ‌کنندگان خواسته می‌شود مدرکی مبنی بر مجوز FCA بریتانیا (مرجع رفتار مالی) برای ارائه تبلیغات تبلیغاتی مالی ارائه دهند یا مشخص کنند:

  • یک تبلیغ کننده خدمات غیر مالی که ممکن است مشتریانی را که به دنبال خدمات مالی هستند، مانند پلتفرم های تجارت الکترونیک یا
  • نهادهای دولتی مانند مقامات یا نهادهای تنظیم کننده تحت دامنه “.gov.uk”.

مایکروسافت اعلام کرد اگر تبلیغات خدمات مالی را در شبکه آن انجام دهید، مانند جستجوی بینگ، در بریتانیا، باید در اوایل سال 2023 تأیید شوید. FCA) برای ارائه تبلیغات مالی تنظیم شده در بریتانیا.”

مایکروسافت اضافه کرد که این الزامات علاوه بر الزامات تأیید هویت آگهی‌دهنده است که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی برای محافظت از مصرف‌کنندگان، تبلیغ‌کنندگان و ناشران ارائه شده است. و این پرونده برای تکمیل این فرآیند راستی‌آزمایی منجر به مسدود شدن آگهی‌ها در ارائه خدمات در بریتانیا می‌شود—این حساب در رابطه با آگهی‌های خدمات غیرمالی و در بازارهای خارج از بریتانیا به عملکرد قبلی خود ادامه می‌دهد.

بحث انجمن در توییتر.

منبع