تازگی که باید طرفداران طراحی گرافیکی ساده را خوشحال کند!


Canva به طور فزاینده ای خود را به عنوان چیزی بیش از یک ابزار طراحی گرافیکی با استفاده آسان نشان می دهد. این شرکت استرالیایی در جریان رویداد Canva Create خود اعلام کرد که برای تکمیل پیشنهاد خود از مجموعه‌ای از محصولات جدید رونمایی خواهد کرد: Canva Docs، Canva Websites، Canva Whiteboards و Data Visualization که حاصل خرید شرکت Flourish است. همه اینها از طریق مجموعه جدیدی از ابزارها به نام Canva Visual Worksuite.

Canva به تازگی از بزرگترین تغییر ابزار خود از زمان ایجاد تقریباً ده سال پیش در سال 2013 پرده برداری کرده است: مجموعه کاری بصری، دوبله Canva Visual Worksuite، برای حرفه ای ها طراحی شده است که به دنبال ابزارهای آسان برای استفاده هستند.

لباس کار بصری بوم
Canva Visual Worksuite

این افزوده‌های جدید Canva را از ابزار طراحی گرافیکی که می‌شناسید (و مطمئناً دوست دارید) به یک پلتفرم ارتباط تصویری کامل می‌برد که هر کسی می‌تواند از آن برای رها کردن خلاقیت خود و دستیابی به اهداف خود بدون دانش فنی استفاده کند.

Canva Visual Worksuite: چه چیزی جدید است؟

مجموعه کار بوم
Canva Visual Worksuite

را مجموعه جدید ابزار Canva Visual Worksuite بدون اعتراف، هدفش برهم زدن ابزارهای انتخابی ما است که در حال حاضر به صورت روزانه برای ایجاد تصاویر، محتوا و ویدیوها استفاده می کنیم.

در اینجا یک مرور کلی از ویژگی های اصلی جدید اعلام شده توسط Canva آورده شده است:

 • راه اندازی از Canva Docsیک ویرایشگر اسناد مشترک جدید (رقیب مستقیم Google Docs و Microsoft Word): این ابزار هم برای ویرایش در رایانه و هم از طریق تلفن هوشمند سازگار خواهد بود.
 • راه اندازی از وب سایت های Canva، یک پلت فرم جدید ایجاد وب سایت بدون نیاز به دانستن نحوه کدنویسی (نسخه رایگان با میزبانی مستقیم در نام دامنه Canva ارائه می شود).
 • راه اندازی از تخته های سفید Canvaیک ابزار تخته سفید اختصاص داده شده به اشتراک گذاری ایده های تیمی و کارگاه های ایجاد مشترک؛
 • Canva فناوری حذف پس‌زمینه خود را (در ابتدا فقط در نرم‌افزار طراحی گرافیکی آن موجود بود) در ویرایشگر ویدیوی خود Canva Video به کار خواهد گرفت.
 • ارائه های Canva، در سال 2021 راه اندازی شد، عملکرد کنترل از راه دور خواهد داشت، که به ارائه دهندگان امکان می دهد دستگاه های دیگر (مانند تلفن) را برای استفاده به عنوان کلیک مجازی برای ارائه ها متصل کنند.
 • همه محصولات Canva Work Suite قابلیت همکاری دارند. بنابراین، اگر یک ارائه ارائه می کنید، می توانید آن را به یک سند یا وب سایت نیز تبدیل کنید.
 • مانند محصول Teams خود، مجموعه کاری شامل ویژگی‌های همکاری است که به اعضای تیم اجازه می‌دهد در زمان واقعی با هم بر روی اسناد مشابه کار کنند.
Canva Docs
نمای کلی Canva Docs
وب سایت های canva
مروری بر وب سایت های Canva
کنترل از راه دور canva
کنترل از راه دور ارائه های Canva
حذف کننده پس زمینه ویدیوی canva
پس‌زمینه ویدیوها را از طریق Canva Video حذف کنید

Canva برای حرفه ای ها: برخی از ویژگی های جدید دیگر اعلام شده است

 • Canva قصد دارد API خود را به صورت بتا راه اندازی کند، که ادغام با مجموعه کاری را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند.
 • Canva در حال راه‌اندازی یک برنامه سازنده است که در آن طراحان بسیار ماهر می‌توانند قالب‌ها، عکس‌ها و طرح‌ها را به کاربران Canva بفروشند (اگرچه در حال حاضر هیچ درصدی از درآمد تولید شده فاش نشده است). هرچه مدل پیچیده تر باشد، دستمزد سازندگان بیشتر خواهد بود.

برای کشف بقیه ویژگی های جدید اعلام شده توسط Canva، می توانید به اینجا بروید.

این مجموعه جدید ابزار برای چه کسانی است؟

این مجموعه جدید از ابزارها برای همه حرفه ای ها طراحی شده است، که در زمینه طراحی گرافیک و ویدئو تخصص ندارند و به دنبال ابزارهایی با کاربرد آسان برای انجام وظایف روزانه خود هستند.

خواه مالک کسب و کار کوچک، غیرانتفاعی، حرفه ای ارتباطات، معلم، سازنده محتوای فردی یا شرکتی باشید، Canva می‌خواهد با مجموعه جدیدی از ابزارهای آسان برای استفاده از شما در کارهای روزانه‌تان پشتیبانی کند.

Canva در اعداد:

 • در سال 2022، طبق Canva، 85٪ از شرکت های Fortune 500 (رتبه بندی 500 شرکت با بالاترین گردش مالی در ایالات متحده)، از جمله FedEx، L’Oréal و Salesforce، از ابزارهای طراحی Canva استفاده می کنند.
 • بیشتر 4.4 میلیون مشتری در Canva for Teams مشترک شده اند، سال گذشته عرضه شد، اما مانند همه محصولات Canva، یک قالب فریمیوم برای مجموعه کاری آن وجود خواهد داشت.
 • Canva اکنون یک شرکت با ارزش بیش از 40 میلیارد دلار است.

آیا می خواهید این مجموعه ابزار جدید را تست کنید؟ می بینمت اینجا

منبعمنبع