تبلیغات مایکروسافت در رابط چت جدید بینگ

می‌بینید که وقتی ماوس خود را روی نقل قول می‌برید، سایت‌هایی را بارگیری می‌کند که از آن‌ها پاسخ دریافت می‌کند، اما بالای آن، همچنین آگهی بالای آن نقل‌قول‌ها را نشان می‌دهد.

با تمام این صحبت ها در مورد اینکه چگونه جستجو با ویژگی های جدید هوش مصنوعی در Bing مفیدتر و مفیدتر خواهد بود، تعداد بسیار کمی در مورد تبلیغات در آن رابط صحبت می کنند. نیکول فارلی در Search Engine Land دارد یک اسکرین شات تبلیغی که در رابط ChatGPT در نتایج جستجوی جدید بینگ مشاهده شده است.

جستجوی Bing Chat Ai

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

منبع

پتانسیل این فناوری جدید هنوز در حال بررسی است، اما ما می دانیم که این تغییر اساسی در تجربه موتور جستجو به ما فرصت های جدیدی برای بازنگری در تجربیات تبلیغات سنتی – با هم – می دهد. ما مشتاقانه منتظر نوآوری با شما هستیم.

در اینجا اسکرین شات او است. برای بزرگنمایی کلیک کنید:

مایکروسافت پست کرد بیانیه در مورد تبلیغات در بینگ جدید، گفت:

اینکه مایکروسافت بینگ و اج جدید مجهز به هوش مصنوعی در پیش نمایش در دسترس هستند، فوق العاده هیجان انگیز است. نه تنها برای آینده مصرف کنندگان، بلکه برای تبلیغ کنندگان ما. توانایی مایکروسافت برای درک پرس و جوهای پیچیده با عمق و دقت بیشتر، و همچنین بینش غنی که ما از قصد کاربر از طریق تعامل عمیق مکالمه به دست خواهیم آورد، فرصت های هوشمندتر و کاربردی تری را در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد تا با مشتریان تعامل داشته باشند. با تجارب عمیقا شخصی‌سازی شده، انتظار داریم بتوانیم پیام‌های مرتبط‌تری را با هدف بهبود بازگشت سرمایه برای تبلیغ‌کنندگان به مصرف‌کنندگان ارائه کنیم. و با گسترش استفاده، انتظار داریم حجم بیشتری را مشاهده کنیم که منجر به فرصت‌های بیشتری برای تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به مشتریان مورد نظرشان می‌شود.

این علاوه بر آگهی‌های جستجوی استانداردی است که در بالا سمت چپ دریافت می‌کنید، که من در آن به نمایش گذاشتم این توییت:

فقط جالب است که ببینیم تبلیغات چگونه به تجربه و رابط کاربری جدید راه پیدا می کند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید