تجربه مولد جستجوی Google برای برخی از جستجوگران زنده می شود


Man Woman Future Matrix Ai Google

Google Search Generative Experience کاملاً جدید و هیجان‌انگیز اکنون به‌عنوان یک آزمایش آزمایشگاهی برای برخی از کاربران اولیه فهرست انتظار در حال ارائه است. باید تا الان دسترسی داشته باشم ولی آفلاین هستم دیروز قبل از اینکه بتونم باهاش ​​بازی کنم اینو نوشتم (به همین دلیل این خبر تو ویدیوی من که دیروز زودتر ضبط کردم نیست).

گوگل اعلام کرد دیروز، کمی بعد از ساعت 11 صبح به وقت شرقی، شروع به دعوت از کاربران لیست انتظار برای تجربه جستجوی مولد جدید کرده است. گوگل نوشت: «امروز، ما شروع به باز کردن دسترسی به آزمایشگاه‌های جستجو، برنامه‌ای جدید برای دسترسی به آزمایش‌های اولیه گوگل کرده‌ایم. گوگل افزود: «اگر قبلاً در فهرست انتظار در labs.google.com/search ثبت نام کرده باشید، زمانی که بتوانید آزمایش آزمایشات Labs را شروع کنید، مانند SGE (تجربه تولید کننده جستجو) از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

بیشتر روز را با طراوت گذراندم تا ببینم آیا می توانم قبل از اینکه برای تعطیلات آفلاین شوم با آن بازی کنم یا نه، اما به آن دسترسی پیدا نکردم. گوگل به من گفت تا زمانی که دسترسی پیدا کنم احتمالاً آفلاین خواهم بود. بنابراین من روز دوشنبه با آن بازی خواهم کرد و امیدوارم آنچه را که می بینم گزارش کنم. اما من فیلم ها و اسکرین شات های زیادی را در زیر از دیگران جاسازی کردم. توجه داشته باشید حوالی ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی من به آن دسترسی پیدا کردم، بنابراین سعی کردم برخی از سوالات را انجام دهم و یک موضوع توییتر پست کردم، آنها را جاسازی کردم توییت های زیر در اینجا.

در اینجا کاربران خوش شانسی هستند که یک ساعت یا بیشتر پس از اعلام باز شدن آن توسط گوگل، دسترسی دریافت کردند:

می توانید با چک کردن ایمیل خود یا رفتن به آدرس، بررسی کنید که آیا دسترسی دارید یا خیر labs.google.com/search، این اسکرین شات بالا در توییت من است.

در اینجا برخی از اسکرین شات ها و تفسیر برای برخی که دسترسی اولیه داشتند آورده شده است:

از اندی سیمپسون – فقط به تمام پیوندهای قابل کلیک نگاه کنید:

همه نتایج محلی به Google.com پیوند ندارند

نتایج محلی پیوندهایی به نمایه های کسب و کار Google در Google.com را نشان می دهد

در اینجا زمانی است که گوگل پاسخ تولید شده توسط هوش مصنوعی را نشان نمی دهد:

اگر قبل از آفلاین شدن دسترسی داشته باشم، چند اسکرین شات سریع در توییتر پست خواهم کرد @rustybrick و سعی کنید آنها را در زیر آن جاسازی کنید. این بهترین کاری است که می توانم انجام دهم که مجبور باشم همه چیز را برای تعطیلات خاموش کنم.

گوگل گفت: «هنگامی که وارد شدید، تجربه جدید جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا بخشی از کار را از جستجو حذف کنید، بنابراین می‌توانید موضوعی را سریع‌تر درک کنید، دیدگاه‌ها و بینش‌های جدید را کشف کنید و کارها را راحت‌تر انجام دهید. به جای اینکه یک سری سوال بپرسید و خودتان آن اطلاعات را جمع آوری کنید، Search now می تواند بخشی از این کارهای سنگین را برای شما انجام دهد.”

برای مشاهده بررسی عمیق من در اعلامیه تجربه تولید کننده جستجوی Google، اینجا را بخوانید.

بررسی واقعا سریع من

سپس حدود ساعت 5 بعدازظهر به وقت شرقی من دسترسی پیدا کردم و واقعاً وقت ندارم، بنابراین یک موضوع توییتر انجام دادم که در اینجا جاسازی می کنم. من می گویم که از قابلیت کلیک نتایج بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام، فکر می کنم این کار باعث افزایش کلیک برای ناشران می شود:

در اینجا نتایج املاک و مستغلات آمده است و قسمت دوم نشان می دهد که گوگل همچنان قطعات برجسته را نشان می دهد:

مردم همچنین می پرسند …

مردمی در جستجوی آینده نگر مبارک!

بحث انجمن در توییتر.

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.

منبع