تصاویر خود را در گوگل افزایش دهید

این پیش‌نمایش حداکثر تصویر چند سال قدمت دارد، همانطور که در اینجا به آن پرداختیم و به شما امکان می‌دهد حداکثر اندازه پیش‌نمایش تصویر را برای نمایش تصاویر در این صفحه، با استفاده از «هیچ»، «استاندارد» یا «بزرگ» مشخص کنید. .

اگر می‌خواهید پیش‌نمایش تصویر بزرگ را روی این سطوح برای یک تصویر فعال کنید، می‌توانید این کار را با یک بار اعمال تگ زیر در قسمت head صفحه میزبان تصویر انجام دهید:

اینم یه اسکرین شات که دارم:

meta name=”robots” content=”max-image-preview:large

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

منبع

هفته گذشته، گوگل شروع به ارسال اعلان های جدیدی از طریق کنسول جستجوی گوگل در مورد راه های بهبود تصاویر شما در گوگل کرد. این اخطار در مورد استفاده از متا تگ روبات حداکثر تصویر در همه تصاویر واجد شرایط جستجو در سایت شما صحبت می کند.

ایمیلی که گوگل ارسال می کند به شرح زیر است:

گوگل تشخیص داده است که شما متا تگ ربات max-image-preview robots را برای همه تصاویر واجد شرایط جستجو در سایت خود اعمال نکرده اید. بدون این برچسب، تصاویر شما فقط در اندازه تصویر کوچک در گوگل ظاهر می شوند (از جمله جستجوی وب گوگل، تصاویر گوگل، کشف و دستیار).

لیلی ری این را مشاهده کرد و در مورد آن پست گذاشت توییتراو گفت: “تعجب می کنید که چند نفر از افرادی که می گویند “چرا من از دیسکاور ترافیک دریافت نمی کنم” متوجه می شوند که این پاسخ است.”