تطبیق دقیق کلمه کلیدی قدیمی است، به جای آن به طور طبیعی بنویسید! • Yoast


تطبیق دقیق کلمات کلیدی قبلاً یک تاکتیک مهم سئو بود، اما آن روزها خیلی وقت است که گذشته است. اکنون موتورهای جستجو می توانند بفهمند که عبارات مشابه و عبارات مرتبط چه زمانی به یک معنا هستند. افزودن تعداد زیادی از کلمات کلیدی تطبیق دقیق ممکن است باعث شود گوگل فکر کند که پست شما فقط یک قطعه هرزنامه دیگری است. ما نحوه نوشتن طبیعی و همچنان استفاده از کلمات کلیدی خود را توضیح خواهیم داد.


محتوای با کیفیت اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد!

آیا در مورد به روز رسانی محتوای مفید گوگل چیزی شنیده اید؟ از این به بعد، کیفیت محتوای شما می تواند تأثیر بیشتری بر رتبه بندی شما داشته باشد.

ما می دانیم که ایجاد محتوای با کیفیت بالا آسان نیست. اما تجزیه و تحلیل SEO Premium ما می تواند کمک کند! به اندازه گوگل هوشمند است و به شما کمک می کند محتوای غنی و مفیدی را به روشی طبیعی ایجاد کنید و بهبود رتبه شما!

محتوای خود را با Yoast SEO Premium بهبود بخشید

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم، تطبیق دقیق کلمات کلیدی دیگر واقعاً ضروری نیست. این در واقع می تواند برای سئوی شما مضر باشد زیرا نوشته های شما را اسپم جلوه می دهد. امروزه خیلی بهتر است که به روش طبیعی بنویسید و به جای آن از کلمات کلیدی و عبارات مرتبط مختلف استفاده کنید.

نوشتن به طور طبیعی به چه معناست؟

استفاده از سبک نوشتاری طبیعی به این معنی است که اگر کسی متن شما را با صدای بلند بخواند، مانند گفتار عادی انسان به نظر می رسد. به این فکر کنید که وقتی یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا معلم چیزی را برای شما توضیح می دهد به نظر می رسد – این “طبیعی” است. در مقابل، یک سند قانونی یا یک کتابچه راهنمای فنی با «سبک نوشتاری غیر طبیعی» نوشته شده است. افراد بسیار کمی (اگر وجود داشته باشند) به این شکل صحبت می کنند.

سبک نوشتاری طبیعی فواید زیادی دارد! معمولا خواندن آن برای کاربران راحت‌تر است و می‌تواند بسیار جذاب‌تر باشد. بسیاری از مردم نوشتن به روش طبیعی را نیز آسان تر می دانند. در مورد آن فکر کنید – خواندن یک مقاله مجله بسیار لذت بخش تر از خواندن مجموعه ای از شرایط و ضوابط است. انگار نویسنده داره باهاش ​​حرف میزنه شما، و می توانید با شخصی که می نویسد آشنا شوید.

نوشتن طبیعی و سئو

وقتی روی سئو کار می کنید، نوشتن به روشی غیرطبیعی می تواند آسان باشد. فکر کردن بیش از حد به کلمات کلیدی و دعوت به عمل می تواند باعث حواس پرتی شود. نتیجه؟ شما متنی سخت و خوانا را با تعداد زیادی کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی فشرده در جایی که به آنها تعلق ندارد تولید می کنید. در نهایت، این سازش ارزشی ندارد. این عبارات کلیدی به احتمال زیاد به رتبه بندی شما کمک زیادی نمی کنند و هر کاربری که صفحه شما را در نتایج جستجو پیدا کند احتمالاً محتوای شما را نخواهد خواند.

در واقع، در به‌روزرسانی محتوای مفید Google، آنها به درستی آمده‌اند و گفته‌اند: «محتوای مفید نوشته شده توسط مردم، برای مردم» چیزی است که آنها می‌خواهند ببینند. محتوایی که به‌طور خودکار تولید می‌شود یا پر از هرزنامه با کلمات کلیدی است، چنین نیست. آیا این کار بهینه سازی متن شما را برای موتورهای جستجو دشوارتر می کند؟ لازم نیست.

در Yoast ما شما را تشویق می‌کنیم که از مترادف‌ها، انواع عبارت‌های کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط برای بهینه‌سازی متن خود استفاده کنید. بهتر است تمام تلاش خود را صرف این نکنید که چندین تکرار از عبارت کلیدی دقیق خود را در محتوای خود بگنجانید. وقتی به طور طبیعی صحبت می کنیم، یا به طور طبیعی می نویسیم، یک چیز را به روش های مختلف بیان می کنیم. متن بهینه شده برای سئو شما نیز می تواند چنین باشد.

“Yoast SEO فقط عبارت کلیدی تمرکز دقیق من را تشخیص می دهد”

این را تصور کنید: شما در حال تلاش برای بهینه سازی پست خود برای اصطلاح هستید [guinea pig]. در متن خود، احتمالاً استفاده خواهید کرد خوکچه هندی (مفرد) و خوک گینه (جمع). با این حال، اگر کلمه کلیدی تمرکز شما مفرد است [guinea pig]، چک تراکم کلمه کلیدی جمع شما را تشخیص نمی دهد و به شما چراغ قرمز می دهد.

اسکرین شات بررسی چگالی عبارت کلیدی Yoast با شمارش تنها یک تطابق دقیق عبارت کلیدی
در این قطعه متن از خوک گینه سه بار و خوکچه هندی فقط یک بار. یعنی چراغ قرمز میگیرم…

نسخه رایگان Yoast SEO برای دریافت یک ایده کلی از اینکه چند بار کلمه کلیدی تمرکز خود را ذکر می کنید عالی است. اما اگر می خواهید طبیعی بنویسید و بهترین نتایج سئو را دریافت کنید، افزونه پریمیوم ما می تواند کمک کند.

تجزیه و تحلیل حق بیمه ما می تواند کمک کند

چگونه تجزیه و تحلیل در Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا طبیعی تر بنویسید؟ در مرحله اول، در تجزیه و تحلیل برتر، جمع و زمان گذشته به عنوان اتفاقات کلیدواژه تمرکز شما شناخته می شوند و در ارزیابی سئو شما به حساب می آیند. در این مثال، هر دو خوکچه هندی و خوک گینه برجسته می شوند:

تجزیه و تحلیل حق بیمه هر دو نسخه مفرد و جمع کلمه کلیدی من را تشخیص می دهد. یعنی: بدون چراغ قرمز!

چرا تجزیه و تحلیل یک ویژگی برتر است؟

تشخیص جمع و زمان گذشته آسان نیست. و برای همه زبانها متفاوت است. به عبارت ساده، کار زیادی است. به همین دلیل است که ما یک تیم کامل از زبان شناسان داریم که روی آن کار می کنند و مطمئن می شوند که زبان های بیشتری را اضافه می کنیم.

شما می توان بررسی چگالی کلمه کلیدی را در نسخه رایگان افزونه ما نادیده بگیرید. اما اگر این کار را می کنید، باز هم مهم است که خودتان بررسی کنید که از عبارت(های) کلیدی خود به روشی متنوع و طبیعی استفاده می کنید. اگر می خواهید در زمان و تلاش خود برای بررسی دستی آن صرفه جویی کنید، تجزیه و تحلیل Yoast SEO Premium قطعا برای شما مناسب است!

علاوه بر اجازه دادن انواع کلمه کلیدی خود، تجزیه و تحلیل برتر همچنین به شما امکان می دهد کلمات کلیدی و مترادف های مرتبط را اضافه کنید. بنابراین، به‌عنوان مثال، به جای اینکه همیشه از عبارت کلیدی استفاده کنید خوکچه هندی، می توانید آن را تغییر دهید و به آن مراجعه کنید خوکچه هندی یا حفره ای در عوض، که نام دیگری برای خوکچه هندی است. وقتی اضافه می کنید حفره ای به عنوان یک عبارت کلیدی مرتبط، یک بررسی سئوی دیگر برای آن عبارت نیز دریافت خواهید کرد.

بیایید به مثال دیگری نگاه کنیم: اگر عبارت کلیدی تمرکز شما باشد [playing with your cats]، آن عبارت کلیدی را در جمله تشخیص می دهدتو می توانی از موش های اسباب بازی استفاده کنید بازی باشما گربه‘. یا اگر می خواهید بهینه سازی کنید [games for cats] آن جمله را تشخیص خواهد داد،یکی دیگر بازی شما گربه دوست خواهد داشت …’ همچنین. تجزیه و تحلیل می تواند این تغییرات را در عبارت کلیدی شما تشخیص دهد و آنها را به کل استفاده شما از عبارت کلیدی فوکوس اضافه کند.

Yoast SEO Premium نوشتن متون بهینه شده با سئو را به روشی طبیعی آسان تر از همیشه می کند. و حتی بهتر می شود – با استفاده از مترادف ها و عبارات کلیدی مرتبط، شانس خود را برای رتبه بندی برای پرس و جوهای مختلف مرتبط در نتایج جستجو نیز افزایش می دهید! در پست ما در مورد نحوه استفاده از مترادف ها و کلمات کلیدی مرتبط بیشتر در این مورد بخوانید.

بیشتر بخوانید: “Yoast SEO از سبک نوشتن من متنفر است!” – 6 تصور اشتباه رایج در مورد Yoast SEO »

روی نوشتن طبیعی تمرکز کنید

کل ایده پشت تجزیه و تحلیل برتر ما این است که شما بتوانید به طور طبیعی بنویسید و همچنان برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. افزونه ما به شما تکان‌های کوچکی می‌دهد تا متن خود را کمی بیشتر بهینه کنید، بدون اینکه شما را وسوسه کند که چراغ‌های راهنمایی سبز را با تطبیق دقیق کلمات کلیدی تعقیب کنید. این به این معنی است: دیگر به طرز ناخوشایندی جملات خود را بازنویسی نکنید، بنابراین تجزیه و تحلیل سئو کلمه کلیدی شما را انتخاب می کند. دیگر جای تعجب نیست که آیا واقعاً از کلمه کلیدی خود به اندازه کافی استفاده نکرده اید یا اینکه افزونه به سادگی همه نمونه ها را نمی شناسد. فقط روی نوشتن محتوای با کیفیت تمرکز کنید که کاربران از خواندن آن لذت ببرند!منبع