تعلیق نمایه کسب و کار Google در حال افزایش است

به نظر می رسد سطح بسیار بالاتری از نمایه های کسب و کار Google در چند هفته گذشته به حالت تعلیق درآمده است که معمولاً مشاهده می شود. بنابراین تعداد بیشتری از مشاغل راه اندازی شده در Google Maps به حالت تعلیق درآمده و از نتایج جستجوی محلی Google حذف می شوند.

جوی هاوکینز اضافه بعداً “بله، ما هم این را می بینیم. ما یکی داریم که کل تیم من از آن استفاده می کند و در تمام هفته گذشته هر زمان که شخصی وارد سیستم می شود پیامک هایی برای من ارسال می کرد. من آژانس های زیادی داشته ام که گفته اند افزایش یافته است. تعلیق در 2 هفته گذشته، بنابراین فقط شما نیستید.”

اگر از طریق آن اسکن کنید تالارهای گفتمان راهنمای کسب و کار Google شما شاهد شکایات زیادی در مورد تعلیق مشاغل خواهید بود.

اولین پست از طرف Jaimie S. بود که نوشت: “آیا شخص دیگری میزان بی سابقه ای از تعلیق GBP را تجربه می کند؟ من 3 نمایه جداگانه را پس از انجام یک پست در حساب به حالت تعلیق درآوردم. حساب های دیگر پس از ایجاد تغییرات در ساعات کاری یا دسته های اصلی در حال تعلیق هستند. اینها در 3 کشور مختلف هستند و لیست ها توسط کاربران مختلف مدیریت می شوند (در کشورهای مختلف، ورودهای مختلف و غیره). حدود 1-2 هفته از این کار گذشته است.”

جیسون براون در تاپیک نوشت “من با یکی از دوستانم صحبت کردم که گفت در 2 هفته گذشته افزایش شدیدی در تعلیق داشته است. او گفت و من نقل می کنم، “گوگل طوری رفتار می کند که نمی تواند کسی را در ماه اکتبر تعلیق کند، بنابراین آنها می توانند در ماه سپتامبر به شدت افزایش می یابد.”

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.منبع

در مورد اینکه آیا این یک اشکال است یا خیر، بحثی وجود دارد که Google یا Google برخی از سیاست‌هایی را که قبلاً اعمال نکرده است، اجرا می‌کند. ما در حال حاضر بیشتر نمی دانیم.

آ انجمن جستجوی محلی موضوع شکایات زیادی در مورد این موضوع از دوشنبه گذشته شروع شده و در طول هفته گذشته افزایش یافته است. ظاهراً در دو سه هفته گذشته این اتفاق افتاده است.