توییت اصلاحی، محتوای چند رسانه ای (اوت 2022)


ما چند ماه است که این را می دانیم، به خصوص با شایعه تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک: دکمه ای برای اصلاح توییت ها در نظر گرفته می شود. توییتر به کار بر روی این ویژگی ادامه می دهد، اما همچنین در حال آزمایش توییت هایی است که حاوی چندین محتوای رسانه ای مختلف هستند. بیایید ببینیم آخرین اخبار توسعه از توییتر چیست.

توییتر به آزمایش ویژگی ویرایش توییت ادامه می دهد

آزمایشات در ادامه دارد اصلاح توییت ها ! چه یک اضافه خوب یا بد باشد، به نظر می رسد ورود این ویژگی در حال شکل گیری است. البته احتمالاً باید منتظر راه اندازی یا آزمایش آن در مقیاس بزرگتر بود تا جزئیات استفاده از آن را داشته باشیم.

به هر حال، از توییت زیر می توانید ببینید که یک توییت ویرایش شده چگونه باید باشد. ضروری است که به وضوح نشان داده شود تا از استفاده مخرب جلوگیری شود.

بنابراین در فید خبری خود می توانید ببینید کتیبه “آخرین ساعت ویرایش – تاریخ” یا “آخرین اصلاح” به زبان فرانسه اگر یک وب‌سایت توییتی را در سایت خود جاسازی کند، مانند توییتی که در بالا می‌بینید، به نظر می‌رسد نسخه هنگام جاسازی ظاهر می‌شود. دکمه «مشاهده آخرین نسخه توییت». لیست خواهد شد تا به کاربران هر آنچه را که باید بدانند ارائه دهد.

این ویژگی اولین بار نیست که در مورد آن می شنویم. آزمایش ها از فروردین آغاز شد. چند سال پیش نیز شایعاتی در مورد تغییرات در توییت ها وجود داشت.

آزمایش فقط با کاربران توییتر آبی انجام شد، اشتراک ماهانه ممتاز پلتفرم. بنابراین این ممکن است طعم راه اندازی واقعی این ویژگی باشد. در هر صورت، این یک نقطه فروش خوب برای Twitter Blue خواهد بود.

تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک کجاست؟

شایعه تصاحب این شبکه اجتماعی معروف چند هفته پیش خبرساز شد. در عین حال مشاهده کردیم تعداد زیادی تست ویژگی (مانند یادداشت های توییتر یا جستجوی اشتراک) و همچنین پیشنهادات ایلان ماسک. به ویژه، او یک نظرسنجی در مورد امکان اصلاح توییت ها انجام داده بود.

با توجه به پاسخ دهندگان نظرسنجی آن، تقریبا از هر 4 نفر 3 نفر طرفدار چنین ویژگی هستند. با این حال، حتی اگر این ایده توسط میلیاردر “راه اندازی” شده بود، توییتر توضیح داد که این آزمایش ها ربطی به او نداشتند. در هر صورت، با توجه به چرخش وقایع بین ماسک و توییتر، به احتمال زیاد آنها دیگر با او کاری ندارند.

در واقع، توییتر در ابتدا به دلیل داشتن شکایت از او شکایت کرد تعهدات بازخریدی خود را نپذیرفت. وکلای پرنده آبی توضیح می دهند که او قرارداد ادغامی را امضا کرده است که در آن متعهد شده است که هر کاری ممکن است برای ثبت تصاحب انجام دهد. بنابراین چشم پوشی از آن منجر به این شکایت شد.

همه اینها به یک سریال واقعی تبدیل شده است که در آن همه سعی می کنند منافع خود را ابراز کنند. در 1 آگوست امسال، ایلان ماسک تصمیم گرفت به نوبه خود با طرح شکایت علیه توییتر ضد حمله کند. او آنها را متهم می کند که در مورد تعداد حضورشان به خصوص در مورد میزان حضورشان دروغ گفته اند حساب‌های جعلی، که اگر بیش از 5 درصد حساب‌ها را نشان دهند، بازخرید را لغو می‌کنند.. داستانی که باید دنبال کرد…

محتوای چندرسانه ای مختلف را در یک توییت اضافه می کنید؟

فراتر از اصلاح معروف توییت ها، شبکه اجتماعی آمریکایی نیز در حال کار بر روی امکان این استچندین محتوای چندرسانه ای مختلف را در یک توییت اضافه کنید.

در حال حاضر، در توییتر، می توانید همزمان چندین تصویر اضافه کنید یا فقط یک ویدیو یا یک GIF اضافه کنید. برای ساخت مجموعه ای از محتواهای چند رسانه ای، ویدئویی یا سایر محتواها، باید در قالب یک موضوع کار کنید.

به نظر می رسد توییتر روی راه حلی برای این مشکل کار می کند. در حال حاضر، این تست‌ها بسیار محدود هستند، اما باید در ماه‌های آینده گسترش پیدا کنند. علاوه بر این، به نظر می رسد که آنها به دستگاه های تلفن همراه محدود می شوند.

توییتر در واقع در TechCrunch تایید کرده است که برای مدتی و با برخی حساب‌ها در حال آزمایش این ویژگی هستند. هدف این است که وسایل را فراهم کنیم حداکثر 4 رسانه (صرف نظر از فرمت) را در 1 توییت ترکیب کنید. توییتر این را پیدا کرده است کاربران اینترنت به طور فزاینده ای از تصاویر در مکالمات خود استفاده می کردند در شبکه بنابراین هدف از این آزمون ها درک بهتر نحوه استفاده افراد از آنها (در صورت ارائه این امکان) است.

این قابلیتی نیست که اساساً پلتفرم را مانند ویرایش توییت ها تغییر دهد. با این حال، این افزودنی است که با تکامل روش‌های استفاده از توییتر منطقی است. برندها و سازندگان محتوا می توانند اجازه دهند فضای بیشتری برای خلاقیت آنها وجود دارد.

سایر تست‌های ویژگی در حال انجام در توییتر

علاوه بر 2 ویژگی اصلی که اخیراً به آنها پرداختیم، توییتر به کار بر روی توسعه و آزمایش چندین ویژگی دیگر در چند هفته گذشته ادامه می دهد. در اینجا 3 هستند.

افزودن برچسب به توییت ها (وضعیت توییت)

مشابه آنچه در Reddit یافت می شود، شما قادر خواهید بود برچسب ها (یا برچسب ها) را به توییت های خود اضافه کنید. با تشکر از این، شما قادر خواهید بود زمینه اضافی را فراهم کند به توییت های شما

ما همچنین در مرحله آزمایشی هستیم که محدود به تعداد کمی از کاربران، به ویژه در ایالات متحده آمریکا و استرالیا است.

پیش از این، می توان روی برچسب توییت وضعیت کلیک کرد و بنابراین با سایر توییت هایی که از همین برچسب استفاده می کنند مشورت کرد. ظاهراً اینها قابل ویرایش نخواهند بود.

CoTweets: ایجاد مشترک توییت ها

توییتر روی راه اندازی کار می کند توییت هایی که با همکاری نوشته شده اند. مانند آنچه در اینستاگرام می‌بینید، توییتر نیز می‌خواهد توییترهای خود را ارائه دهد توییت های مشترک بنویسید. این آزمایش ها در ابتدای ماه جولای بر روی تعداد محدودی از حساب ها در ایالات متحده آمریکا، کانادا و کره اجرا شد.

یادآوری برای افزودن توضیحات تصویر برای دسترسی

اکنون چندین ماه است که امکان افزودن a وجود دارد توضیح محتوای چندرسانه‌ای منتشر شده در توییتر، برای کاربران کم بینا (مانند تگ Alt). برخی از تولیدکنندگان محتوا قبلاً عادت کرده اند آن را پر کنند. با این حال، این مورد برای همه نیست. بنابراین، توییتر یک ویژگی آزمایشی را راه اندازی کرده است که به کاربر یادآوری می کند که هنگام افزودن رسانه، توضیحاتی را اضافه کند در توییت خود

منبع