جان کلارک در مورد ایجاد آژانس سئو و کارکنان و مشتریان خوشحال


جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در Centerfield است، او قبلاً رئیس SEO در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود. جان کلارک شرکت خودش را اداره می کند، رسانه های ترافیکی متحرک و قبلا در برخی از شرکت های بزرگ سئوکار بود. در قسمت اول، جیمی را در مقابل جان در یک چالش سئو پین کردم – حدس بزنید که چه کسی برنده شد… سپس در قسمت دوم در مورد مسیرهای شغلی جیمی و جان کلارک صحبت کردیم و در قسمت سوم در مورد حرفه حرفه ای و رشد جیمی کلارک به عنوان صحبت کردیم. معاون سئو در یک شرکت بزرگ.

بنابراین اکنون که در مورد مسیر شغلی Jaimie Clark در سئو در شرکت های مختلف شنیدیم، از Jon Clark در مورد ساخت یک آژانس پرسیدم. ما در مورد تفاوت های بین راه اندازی کسب و کار خود و کار کردن برای آن صحبت کردیم. جان در مورد مزایای کووید برای اداره تجارت خود صحبت کرد. اما او سپس تمام نگرانی‌های مربوط به راه‌اندازی یک کسب‌وکار از جمله حقوق و دستمزد، مالیات، بیمه و موارد دیگر را توضیح داد. چیزی که به جان کمک کرد جذب مربیان برای همکاری در طول فرآیند ساخت کسب و کارش بود. او در مورد چند کار که برای کمک به او در راه اندازی کسب و کارش انجام داد صحبت کرد.

او سپس در مورد روش هایی که برای رقابت به عنوان یک کسب و کار کوچکتر استفاده می کند و نحوه مصاحبه، استخدام و مدیریت مزایای کارمندان صحبت کرد. او گفت که این در مورد ایجاد فرهنگ شرکت در شرکت حتی بدون حضور همه در دفتر است.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع