جرمی مایندل در مورد دستکاری جستجوی گوگل و هرگز دستگیر نشدن

صحبت کردن در مورد روزهای اولیه بازاریابی جستجو، چقدر آسان بود، مانند هک قانونی بود و شما می توانید این کار را بدون بودجه انجام دهید، جالب بود. جرمی گفت به همین دلیل است که او این فضا را دوست دارد، اینترنت اکولایزر عالی است.

اما سئو یک بازی موش و گربه است و او آنقدر شجاع است که در مورد این موضوع سئو کلاه سیاه یا خاکستری صحبت کند.

جرمی از آزمایش این چنینی لذت می برد، اما از سئوی ساده تر مانند همبستگی، برچسب گذاری موجودیت، و غیره نیز لذت می برد. اما او در پایان گفت، شما سعی می کنید الگوریتم را بازی کنید و او گفت که گوگل از سئو متنفر است (علی رغم گفته های گوگل) آنها نمی کنند).

جرمی مایندل یکی از بنیانگذاران Target IQ است و ما در مورد هتلی که در آن هستیم، تاریخچه آن و آتشی که او جان خود را به خطر انداخت و نشان داد که چگونه نمی توانید خود را بسوزانید صحبت کردیم. جرمی در مورد تاریخچه خود به روشی بسیار شفاف صحبت کرد و اینکه چگونه وارد اسپم شد و سپس به یک بازاریاب دیجیتال حرفه ای تبدیل شد.

می توانید با جستجوی او در مورد جرمی مایندل بیشتر بدانید.

برای روشن بودن، او تکنیک های کلاه سیاه را برای مشتریان بزرگ خود انجام نمی دهد، اما درک نحوه دستکاری گوگل به او کمک می کند تا SEO را به طور کلی بهتر درک کند. او توضیح داد که شما نمی توانید همین کار را برای برنده شدن و شکست دادن رقبای خود انجام دهید، بنابراین گاهی اوقات نیاز دارید که پاکت را فشار دهید.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

اما او خوشحال است که بگوید هرگز دستگیر نشده است، حداقل هنوز، و هرگز جریمه نشده است.

اگرچه فکر می‌کنم اکنون بازی کردن با سیستم بسیار سخت‌تر است، اما جرمی غیر از این فکر می‌کند. او گفت که ارسال هرزنامه و دستکاری هنوز کار می کند و هنوز سخت نیست. یکی از مثال‌های او بمباران کش گوگل بود، جایی که او گفت یک جستجوی ساده کلیدواژه با IP Cache و دستور سایت باعث رتبه‌بندی بهتر می‌شود. اما او گفت که این یک استراتژی بلندمدت نیست و دوام نخواهد آورد.

جرمی مایندل

بحث انجمن در یوتیوب.منبع