جستجوهای خرید مایکروسافت بینگ کوپن ها، تبلیغات، تاریخچه قیمت و موارد دیگر را به دست می آورد


خرید مایکروسافت بینگ به طور رسمی بسیاری از ویژگی‌هایی را که در اوایل متوجه شده بودیم اضافه کرده است، مانند کوپن‌ها و تبلیغات، تاریخچه قیمت، و حاشیه‌نویسی‌های انتخاب اخلاقی، این شرکت اعلام کرد.

کدهای کوپن در بینگ

بینگ کوپن‌ها و تبلیغات را اضافه کرد، بسیار شبیه به آن‌هایی که در آن سایت‌های کوپن مشاهده می‌کنید (که می‌ترسم به آن‌ها بروم زیرا همیشه احساس می‌کنم بدافزار را به رایانه‌ام تزریق می‌کنند). مایکروسافت نوشت: “اگر تصمیم به کلیک کردن و خرید کردن دارید، کوپن به طور خودکار کپی می شود و برای خرید شما اعمال می شود. همه اینها با لینک های حاشیه نویسی سریع و آسانی که در نتایج جستجوی شما یافت می شوند امکان پذیر است.” مایکروسافت گفت که اکنون در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا، آلمان و فرانسه در دسترس است.

بله، ماه گذشته این را به عنوان یک آزمایش پوشش دادیم.

تاریخچه قیمت در بینگ

اکنون، برای برخی از محصولات، Bing تاریخچه قیمت محصولات مورد جستجو را به شما نشان می دهد. بینگ گفت که آنها “یک حاشیه نویسی اضافه می کنند که قیمت یک کالا را در طول زمان نشان می دهد؛ این نمودار مفید به تعیین اینکه آیا زمان مناسبی برای خرید است یا خیر) کمک می کند. با دانستن اینکه قیمت اخیراً کاهش یافته است یا ممکن است تصمیم بگیرید که آن را متوقف کنید، می توانید احساس بهتری در مورد خرید خود داشته باشید. اگر در گذشته بسیار ارزان تر بود.” مایکروسافت گفت این ویژگی در سراسر ایالات متحده، کانادا، فرانسه، آلمان، بریتانیا، استرالیا و هند در دسترس است

باید توجه داشته باشم که تاریخچه قیمت یک ویژگی از نوامبر 2021 بود اما در این برنامه گسترش یافته است.

حاشیه نویسی انتخاب اخلاقی

همچنین، مرکز خرید اخلاقی با حاشیه نویسی های جدید انتخاب اخلاقی در نتایج خرید Bing گسترش می یابد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

منبع