جستجوهای Google شما دوباره اختراع شد (به لطف هوش مصنوعی)

در زمان نگارش این مقاله، این ابزار و ویژگی ها هستند هنوز در فاز آزمایشیو Google از کاربران دعوت می کند تا برای بهبود و اصلاح این تجربه بازخورد ارائه کنند.

منبع

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

یکی دیگر از جنبه های جالب SGE آن است حالت مکالمه. وقتی کاربر سوالی می پرسد، توابع هوش مصنوعی مراحل پیشنهادی را برای تحقیقات بیشتر ارائه می دهند. این به کاربر امکان می‌دهد با Google تعامل داشته باشد و سؤال بپرسد، راهی برای ایجاد تجربه‌ای فراگیرتر و تعاملی‌تر.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

خوب است بدانید: زمینه تحقیق از سؤالی به سؤال دیگر حفظ می شود و تداوم و ثبات بحث را تسهیل می کند.

در اینجا نگاهی به نحوه ظاهر این جعبه پاسخ جدید در نتایج جستجو می اندازیم:

تجربه مولد جستجوی گوگل
تجربه مولد جستجوی گوگل

هدف نهایی ایجاد یک تجربه جستجوی بصری تر، کارآمدتر و شخصی برای کاربران در سراسر جهان است.

SGE 2 ویژگی جدید دیگر را برجسته می کند:

  • تنوع منابع : تنوع بیشتری از منابع اطلاعاتی را برجسته می کند، که به کاربران اجازه می دهد دیدگاه های متفاوتی را به دست آورند و از دید کامل تری از یک موضوع بهره مند شوند. SGE همچنین دسترسی به محتوای مرتبط را با ارائه پیوندهایی به مقالات، وبلاگ ها و سایر منابع اطلاعاتی تسهیل می کند.
  • هنگام خرید آنلاین پشتیبانی کنید : به لطف هوش مصنوعی مولد، کاربران می توانند نمای کلی کاملی از همه محصولات مرتبط و مرتبط با جستجوی آنها داشته باشند. توضیحات محصول کاملتر است، از جمله: بررسی ها، رتبه بندی ها، قیمت ها و تصاویر به روز.

اجازه دهید این ویژگی ها را به شما معرفی کنیم که جستجوی شما را متحول می کند!

ویژگی های جدید

این باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود به سرعت اطلاعات ضروری را بدست آورید. این پاسخ‌ها با لینک‌هایی همراه هستند که به کاربران اجازه می‌دهند در صورت علاقه به تحقیق و بررسی بیشتر موضوع بپردازند.

نقطه قوت اصلی Search Generative Experience توانایی آن است به لطف هوش مصنوعی مولد، پاسخ های غنی تر و توسعه یافته تری ارائه دهید. به طور خاص، هنگامی که از گوگل پرس و جو می کنید، هوش مصنوعی یک نمای کلی از اطلاعات کلیدی در مورد موضوع را برای تکمیل نتایج جستجو به شما ارائه می دهد.

این تجربه مولد جستجوی گوگل (SGE) نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در زمینه تحقیقات آنلاین است.

آیا نمی دانید پس از انتشار Google Bard، گوگل برای سرمایه گذاری کامل روی هوش مصنوعی منتظر چه چیزی بود؟ تمام، جستجوی گوگل در حال اختراع مجدد خود و ارائه ویژگی های جدید است! در این مقاله، کشف کنید که چگونه هوش مصنوعی موتور جستجو را قادر به توسعه تجربه مولد جستجو کرده است!

جستجوی گوگل

تجربه مولد جستجو، چیست؟

این تجربه جدید با هدف روشی را که کاربران اطلاعات را در اینترنت پیدا کرده و کاوش می کنند، بهبود بخشد. این ویژگی های نوآورانه ای را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد اطلاعات و زمینه های بیشتری را برای تحقیقات خود به دست آورند، در حالی که فرآیند درک و تصمیم گیری را ساده می کند.

آن در دسترس هست؟

اگر این مقاله در تجربه مولد جستجوی گوگل شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

اما این چی هست ؟ به طور مشخص، گوگل انتخاب کرده استویژگی های مولد هوش مصنوعی را در موتور جستجوی خود ادغام کند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

قبل از ترک…

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.