جستجوی گوگل می تواند هرزنامه های هک آشکار را فیلتر کند، اما نه همه آنها را

بنابراین به طور خلاصه، هیچکس هک را دوست ندارد، نه گوگل، نه بازدیدکنندگان سایت شما و نه صاحب سایت. هر کاری می توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید و حداقل مطمئن شوید که می توانید سایت را به حالت قبل از هک به روشی سریع و کارآمد برگردانید.

جان مولر گفت توییتر که “بیشتر، آنچه در وب سایت خود منتشر می کنید، چیزی است که ما در نظر می گیریم.” بنابراین حتی اگر شما آن را در سایت خود منتشر نکنید و شخص دیگری آن را منتشر کند، گوگل احتمالاً آن را در نظر خواهد گرفت. وی افزود: “برخی از انواع هک ها آنقدر واضح هستند که ما یاد گرفته ایم فقط آنها را فیلتر کنیم.” بنابراین در برخی موارد، گوگل به محتوای تولید شده توسط هک نگاه نمی کند.

زیرا نمی توانید گوگل را به خاطر فهرست کردن محتوای هک شده در سایت خود و تاثیر بالقوه آن بر رتبه بندی کلی سایت سرزنش کنید.

بیشتر آنچه در وب سایت خود منتشر می کنید، چیزی است که ما در نظر می گیریم. برخی از انواع هک ها آنقدر واضح هستند که ما یاد گرفته ایم فقط آنها را فیلتر کنیم. حتی در این صورت، باید آن را تمیز کنید و مشکلات امنیتی را برطرف کنید. جستجو با گذشت زمان حل می شود و URL های مهم حذف می شوند.

— 🌽〈لینک href=//johnmu.com rel=canonical 〉🌽 (@JohnMu) 19 سپتامبر 2022

او همچنین گفت: “حتی در این صورت، شما باید آن را تمیز کنید و مشکلات امنیتی را برطرف کنید. جستجو به مرور زمان برطرف می شود و URL های مهم حذف می شوند.”

بحث انجمن در توییتر.

منبع

اگر سایت شما هک شود و تعداد زیادی محتوای هرزنامه روی آن قرار داده شود چه؟ آیا باید نگران پیامدهای منفی در رتبه بندی گوگل و تلاش های کلی سئو باشید؟ جان مولر از گوگل گفت که گوگل می‌تواند آشکارترین هک‌ها را فیلتر کند، اما آنچه در وب‌سایت شما قرار می‌گیرد همان چیزی است که گوگل احتمالاً می‌بیند، بنابراین مطمئن شوید که در بالاترین سطح امنیت خود قرار دارید.

این توییت ها هستند: