جستجوی Google در حال گسترش چندجستجوی، لنز، AR، نقشه‌ها و سایر ویژگی‌های جستجو

جستجوی گوگل:

  • جستجوی چندگانه برای غذا: از جستجوی چندگانه برای یافتن غذای اطراف استفاده کنید: اکنون می‌توانید با کلیک بر روی لنز Google در برنامه Google برای Android یا iOS از جستجوی چندگانه در نزدیکی من استفاده کنید. شما یک عکس می‌گیرید یا از یک ظرف یا یک اسکرین شات می‌گیرید، و کلمات “نزدیک من” را اضافه می‌کنید تا به سرعت مکانی را پیدا کنید که آن را در نزدیکی می‌فروشد. این در حال حاضر در نتایج جستجوی ایالات متحده به زبان انگلیسی زنده است.
  • جستجوی یک غذای خاص: اکنون می‌توانید غذاهای خاص را از رستوران‌های اطراف پیدا کنید و اطلاعات بیشتری درباره قیمت، مواد اولیه و اطلاعات منوی اضافی دریافت کنید. این در حال حاضر در نتایج جستجوی ایالات متحده به زبان انگلیسی زنده است.

خرید گوگل:

  • AR Beauty: Google یک کتابخانه عکس جدید با 150 مدل اضافه کرده است که طیف متنوعی از رنگ پوست، سن، جنسیت، شکل صورت، قومیت‌ها و انواع پوست را نشان می‌دهد تا به شما کمک کند بیش از 2000 سایه زیرسازی را از طیف گسترده‌ای از برندها آزمایش کنید. این در حال حاضر در نتایج جستجوی ایالات متحده به زبان انگلیسی زنده است.
  • کفش‌های واقعیت افزوده: Google همچنین تجربه عکس‌های واقعیت افزوده را برای کفش‌های کتانی عرضه می‌کند و به شما امکان می‌دهد کفش‌های برندهایی مانند Saucony، VANS و Merrell را در فضای خود بچرخانید، زوم کنید و ببینید. این در حال حاضر در نتایج جستجوی ایالات متحده به زبان انگلیسی زنده است.

نقشه های گوگل:

  • جستجو با نمای زنده: اکنون می توانید تنها با بلند کردن تلفن خود، محله ها را با واقعیت افزوده کاوش کنید. این هفته آینده در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو آغاز می شود.
  • مکان‌های قابل دسترسی با ویلچر: می‌توانید نتایج Google Maps را فیلتر کنید تا فقط مکان‌هایی را ببینید که دارای ورودی با صندلی چرخدار هستند. این به صورت جهانی در اندروید و iOS در دسترس است.
  • فیلترهای شارژ EV: فیلتری برای ایستگاه‌های شارژ با دوشاخه‌های شارژ سریع یا ایستگاه‌هایی با دوشاخه‌های سازگار با خودروی الکتریکی شما. این همچنین در سراسر جهان در Android و iOS در هر جایی که ایستگاه های شارژ EV در دسترس است در دسترس است.

مکان های قابل دسترسی با ویلچر:

جستجوی یک غذای خاص:

در اینجا گیف ها و اسکرین شات هایی از همه این موارد در عمل آمده است:

گوگل مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را در اطراف جستجوی Google، Google Maps، Google Lens و موارد دیگر اعلام کرد که اکنون در ایالات متحده و برخی مناطق دیگر در دسترس هستند. این شامل ویژگی های جدید برای جستجوی چندگانه، لنز گوگل، AR، نقشه ها و خیلی بیشتر. توجه داشته باشید، من این راه اندازی ها را در زمین موتور جستجو همچنین.

جستجو با نمای زنده:

کفش های AR:

فیلترهای شارژ EV:

زیبایی AR:

جستجوی چندگانه برای غذا:

بحث انجمن در توییتر.

منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا خلاصه سریع است: