جسیکا بود از حقایق سرگرم کننده خزدار تا تولید بازاریابی دیجیتال

شوهرش در صنعت آبجو است و او اینجا و آنجا در این تجارت کمک می کند. او عاشق انجام هر دو کار است، زیرا این نوع کار متفاوت است. پس بررسی کنید دم و بطری.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

جسیکا بود بعدی مصاحبه شد و او شخصیت شگفت انگیزی دارد. او میزبان مشترک است پادکست ساعت بازاریابی، که من از طرفداران آن هستم. او کار می کند و برای همیشه با گرگ فین کار می کند سرو شمال و او سابقه کاری جالبی دارد.

او مدتی به عنوان یک شخصیت روی هوا کار کرد و سپس به مدت پنج سال در CVS، او گفت که یک زندانی مادام العمر CVS است (اولین بار در مورد آن شنیدم). CVS او را برای جنبه خدمات مشتری بازاریابی دیجیتال آماده کرد. او مدتی در MTV کار کرد، اما پس از آن به بوفالو بازگشت و شغلی را به عنوان دستیار بازاریابی دیجیتال انتخاب کرد. ما کمی در مورد MTV، دفاتر آنجا و اینکه چگونه آن شغل برای او نبود صحبت کردیم.

جسیکا بود

می توانید در مورد Jess Budde اطلاعات بیشتری کسب کنید ساعت بازاریابی.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع