جف فرگوسن در مورد مسائل مربوط به مطالعات سئو و مطالعات فاکتورهای رتبه بندی

بحث انجمن در یوتیوب.

منبع

می توانید در مورد جف فرگوسن بیشتر بدانید دامنه دیجیتال و او را در توییتر دنبال کنید @CountXero.

البته در جامعه سئو پرهای زیادی را به هم زد. اما او بیشتر به این موضوع می پردازد که چرا کاری را انجام داده و چه چیزی می خواهد از آن نتیجه بگیرد.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

در بخش اول، تاریخچه طولانی جف فرگوسن در بازاریابی جستجو را مرور می کنیم. در قسمت دوم، با او شروع به راه اندازی آژانس خود می کنیم. سپس در قسمت سوم در مورد وضعیت مطالعات سئو صحبت می کنیم.

به طور خلاصه، او در مورد مطالعات سئو که در مورد عوامل رتبه بندی و سایر زمینه ها انجام شده است، ناراضی است. خلاصه، او طرفدار آن مطالعات نبود و در مورد نحوه اشتباه انجام آنها بسیار نوشت. او نمی‌گفت قصد اشتباه بود، شرکت‌هایی که این مطالعات را انجام دادند واقعاً می‌خواستند کمک کنند. اما انجام مطالعات فاکتورهای رتبه‌بندی بسیار سخت است و اثبات آن واقعاً سخت است.

جف فرگوسن