جیل فچر در مورد ایجاد شرح شغل خود در یک آژانس بازاریابی دیجیتال


جیل فچر

جیل فچر مدیر ارشد رشد در سرو شمال و در مورد سابقه کاری و تجربه قبلی او در رسانه های سنتی صحبت کردیم. ما در مورد چگونگی پیوستن او به Cypress North و دلیل پیوستن او به آن شرکت صحبت کردیم. او دوست دارد که چگونه کار کردن در یک شرکت کوچکتر برای انجام حرکات سریعتر و زیرک بودن آسانتر است.

او در موقعیتی که شرکت در اصل نداشت به Cypress North پیوست و نحوه پیوستن خود به شرکت را توضیح داد و شرح شغل خود را تهیه کرد. جیل گفت، او با مالکان تصمیم می گیرد و آنها می توانند “چیزها را امتحان کنند و ببینند چه کار می کند”.

سپس در مورد اینکه آیا داشتن عنوان در آژانس های کوچک مهم است یا خیر صحبت کردیم. او به نکات بسیار خوبی در مورد اینکه چرا عناوین در Cypress North اهمیت دارند اشاره کرد. فرهنگ شرکت مهم است که مانع عناوین کارمندان نشود. او نمونه‌هایی از نحوه انجام انواع کارها از بین بردن زباله‌ها گرفته تا ساختن میز یا صندلی در جمعه‌شب توسط مالکان تا کارکنان عادی ارائه کرد. ممکن است برخی از شما متوجه شوید که در معرفی خبرنامه سرزمین موتورهای جستجو، وقتی نامم را امضا می‌کنم، عنوان منحصر به فردی برای خودم ایجاد می‌کنم.

قسمت دوم به زودی در یک پادکست نزدیک شما…

می توانید در مورد جیل فچر بیشتر بدانید سرو شمال یا در لینکدین و مشترک Cypress North شوید کانال یوتیوب.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع