جیمی کلارک در مورد معاون سئو و ایجاد شغل شما


جیمی کلارک

جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در Centerfield است، او قبلاً رئیس SEO در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود. جان کلارک شرکت خودش را اداره می کند، رسانه های ترافیکی متحرک و قبلا در برخی از شرکت های بزرگ سئوکار بود. در قسمت اول، جیمی را در مقابل جان در یک چالش سئو پین کردم – حدس بزنید چه کسی برنده شد… سپس در قسمت دوم در مورد مسیرهای شغلی جیمی و جان کلارک صحبت کردیم و اکنون در قسمت سوم در مورد حرفه حرفه ای جیمی کلارک و رشد تا عنوان صحبت می کنیم. معاون سئو در یک شرکت بزرگ. جیمی در مورد آنچه سئوکاران جدید باید در هنگام فکر کردن به توسعه شغلی به آنها فکر کنند، توصیه هایی ارائه کرد. جیمی توضیح داد که ببینید سئو شما را در شغلتان به کجا می‌برد، از سوراخ خرگوش پایین بروید و چیزهایی را امتحان کنید و ببینید چه چیزی می‌چسبد. هر چه شرکت بزرگتر باشد، فرصت بیشتری برای نقش آفرینی در این فضا خواهید داشت. او توضیح داد که این روزها چندین مسیر مختلف وجود دارد که یک سئو می تواند طی کند و این را با جزئیات بیشتری در این ویدیو توضیح داد.

جان کلارک توضیح داد که چگونه صنعت به طور کلی در حال بلوغ است و نیازهایی برای این نقش ها وجود دارد. بدون این نقش ها، این می تواند به شرکت های بزرگ در آینده آسیب برساند. بنابراین شرکت ها واقعاً باید به فکر داشتن این نقش های سطح بالاتر باشند.

شنیدن نظرات جیمی و جون در مورد این موضوع پیشرفت شغلی در سئو جالب است.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع