جیمی کلارک و جان کلارک از Razorfish تا Wirecutter & Centerfield از نیویورک تایم و مایکروسافت و NBC یونیورسال


جیمی و جان کلارک برای بازدید آمدند و همه ما درباره سئو و موارد دیگر صحبت کردیم. جیمی کلارک معاون SEO در Centerfield است، او قبلاً رئیس SEO در Wirecutter، یک شرکت نیویورک تایمز بود. جان کلارک شرکت خودش را اداره می کند، رسانه های ترافیکی متحرک و قبلا در برخی از شرکت های بزرگ سئوکار بود. در بخش اول، جیمی را در مقابل جان در یک چالش سئو پین کردم – حدس بزنید چه کسی برنده شد…

جیمی و جون در حین انجام سئو در Razorfish با یکدیگر آشنا شدند، بنابراین آنها یکی از معدود سئوکارانی هستند که در حین کار با یکدیگر آشنا شدند. جیمی پس از پنج سال کار آژانس آن سمت را ترک کرد و خوشحال بود که به داخل خانه رفت. جیمی در مورد مزایا و معایب کار سئو داخلی در مقابل آژانس صحبت کرد. ما همچنین در مورد دوست قدیمی من کریس بوگز صحبت کردیم که در روزتا در سال 2009 در سئو کار کرد، سپس در Reprise و سپس در Razorfish کار کرد و سپس به نیویورک تایمز نقل مکان کرد. او در نیویورک تایمز و با Wirecutter در آنجا کار می کرد و Wirecutter مانند یک داستان موفقیت در سئو است. ما کمی در مورد آن سایت و داستان پشت سر صحبت کردیم که احتمالا برای اکثر شما جالب است. و اکنون او معاون SEO در Centerfield است و نام براک بوزر را که شاید 20 سال پیش با او کار می کردم، کنار گذاشت.

سپس به سراغ حرفه جان کلارک رفتیم، او در سال 2005 در شرکتی به نام HydroWorx شروع به پر کردن پاکت ها و ارسال کمپین های تبلیغاتی کرد، اما مدیر عامل به او گفت که برخی از تبلیغات جستجو کند و او شروع به کار کرد و PPC را در روزهای بسیار ابتدایی انجام داد. جستجوی پولی او سپس در مایکروسافت به عنوان مدیر حساب کار کرد و مشتریان را وادار کرد تا برای تبلیغات جستجوی خود پول خرج کنند، این قبل از سال 2010 بود. او توضیح داد که زمانی که مایکروسافت در حال انتقال به Bing بود، آنجا بود، که در آن زمان زمان جالبی بود. او همچنین در تمام این مدت برای مدتی کار آزاد را شروع کرد. او سپس به Razorfish پیوست و پنج سال قبل از پیوستن به NBC یونیورسال در آنجا بود. و سپس در نهایت او شرکت خود را Moving Traffic Media با شریکی از خود راه اندازی کرد.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع