خبر خوب برای سایت تجارت الکترونیک شما


Landmark Global به تازگی IMX را که متخصص در زمینه تحویل بین المللی است خریداری کرده است. و اگر صاحب یک تجارت الکترونیک هستید، این خبر باید شما را خوشحال کند. نمیدونی چرا؟ در این مقاله پس از یادآوری فعالیت های این دو شرکت به شما می گوییم مزایای این ادغام چیست.

بازرگانی آکورد
خرید IMX توسط Landmark Global

IMX کیست؟

SMEs هست یک پلت فرم تحویل که به لطف تعداد زیادی از شرکا در سراسر جهان فعالیت می کند.

خدمات IMX از جمله موارد زیر است:

  • ارسال و تحویل بسته
  • پیگیری تحویل
  • جمع آوری بسته ها در سایت های لجستیکی هر شرکت
  • پشتیبانی مشتری به زبان های مختلف
  • صورتحساب ساده

IMX یک بازیکن واجد شرایط در زمینه تحویل به لطف راه حل های نوآورانه، در دسترس و شناخته شده است. این شرکت با تجزیه و تحلیل منظم رقبا و مقایسه آنها با تامین کنندگان خود به منظور درک تفاوت قیمت ها و ارائه همیشه بهترین ها به مشتریان خود به دنبال منصف ماندن است.

Landmark Global کیست؟

شاخص جهانی یک شرکت عضو گروه بین المللی (BPost) است که توسعه برندهای تجارت الکترونیک را در سراسر جهان ترویج می کند.

این شرکت از زمان تأسیس در سال 2004 در کالیفرنیا، از برندها در رشد آنها و جستجوی آنها برای دیده شدن با مشتریان جدید حمایت کرده است.

این گروه خدمات مختلفی را ارائه می‌کند، از تحویل بسته تا پشتیبانی مشتری، از جمله توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری‌های جدید برای ماندن در خط مقدم نوآوری.

ادغام بین دو شرکت: دلایل و مزایای تجارت الکترونیک

چرا این ادغام؟

خرید IMX توسط Landmark Global ناشی از تمایل مشترک دو شرکت برای توسعه و ارائه خدمات پیشرفته است.

IMX به طور خاص به دنبال این است موقعیت پیشرو خود را در بازار جهانی تقویت کند، که با این مشارکت با Landmark Global، عضو یک گروه بزرگ بین المللی با ابزارها و منابع توسعه یافته ساده شده است.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


چه مزایایی برای سایت های تجارت الکترونیکی دارد؟

IMX و Landmark Global دو شرکت با خدمات مکمل هستند. این خرید به ویژه امکان تنوع بیشتری از مقاصد ارائه شده توسط محموله ها را فراهم می کند امکانات بیشتر برای سایت های تجارت الکترونیک برای ارسال محصولات خود.

این دو شرکت همچنین می‌توانند تامین‌کنندگان و شرکای خود را با هم ترکیب کنند که این امر تعداد حامل‌ها را افزایش می‌دهد. به سایت های تجارت الکترونیک اجازه می دهد از راه حل های تحویل بیشتری بهره مند شوید. بنابراین، برندها می‌توانند در مقادیر بیشتری ارسال کنند، بدون اینکه این امر بر قیمت و کیفیت تحویل تأثیر بگذارد. مهلت ها حتی می توانند در موارد خاص کاهش پیدا کنند.

IMX همچنین می‌تواند از پیشرفت‌های فن‌آوری Landmark Global، به‌ویژه از طریق دسترسی به پلتفرم آنلاین Mercury، که کاملاً به ردیابی تحویل‌ها اختصاص دارد، بهره‌مند شود.

به طور خلاصه مزایای این ادغام برای سایت های تجارت الکترونیک:

  • کاهش زمان تحویل
  • حامل های بیشتر، بنابراین ظرفیت تحویل بیشتر
  • قیمت ها بدون تغییر
  • دسترسی آسان به مقاصد خاص
  • ابزارهای جدید در دسترس مشتریان

هر دو شرکت برای آینده مطمئن هستند، همانطور که در این بیانیه منعکس شده است:

این دو شرکت شرکای تجاری قدیمی هستند. ما یکدیگر را می شناسیم و به هم اعتماد داریم و در مسیری امیدوارکننده برای آینده قرار داریم. ما مشتاقانه منتظر بهبود و گسترش خدمات تحویل برون مرزی هستیم که به مشتریان خود ارائه می دهیم، و هیجان زده هستیم که پایگاه مشترک مشتریان خود را با یک راه حل حمل و نقل واقعاً یک مرحله ای ارائه دهیم.

لورن کیه، مدیر کل IMX

فقط باقی مانده است که برای این دو شرکت آرزوی همکاری خوب داشته باشیم!

قبل از ترک…

اگر این مقاله در خرید IMX توسط Landmark Global و مزایای تجارت الکترونیک شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع