خرید بهترین چرخ خیاطی مناسب شما با قیمت عالی ایزی دوخت

این دستگاه می‌تواند عرض دوخت 0 تا 6.5 میلی‌متر را انجام دهد. مدل اول این چرخ ها، فقط دوخت زنجیر ای ساده داشت، اما اکنون این دستگاه دوخت های مختلفی دارد. البته شما می‌توانید با مبلغ حدودا 3 الی 5 میلیون تومان یک چرخ خیاطی خوب و با کیفیت برای منزل خود تهیه نمایید. بازوی متحرک، بدنه آلومینیومی و مستحکم این دستگاه از ویژگی‌های این چرخ خیاطی می‌باشند. در ساخت این دستگاه از قطعات داخلی فلزی استفاده شده است که بسیار محکم و مقاوم می‌باشد.

در مجموع کار کردن با این چرخ‌ها برای افراد مبتدی ساده و لذت بخش است. اگر به دنبال پرفروش ترین و بهترین مدل چرخ خیاطی های ژانومه ژاپنی و دیگر مدل ها مانند مدل معمولی ، صنعتی و یا مقایسه با برند کاچیران و غیره هستید. و می خواهید لیست قیمت کلی مارک ژانومه اکسل با مدل های مختلف را همراه با مشخصات کلی هر یک را بررسی نمایید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

  • با استفاده از این سیستم، با توجه به ضخامت پارچه، چرختان را تنظیم می‌کنید.
  • قبل از انتخاب و خرید چرخ خیاطی بهتر است به نکاتی که در این بخش از نمناک آورده ایم ، توجه کنید.
  • این موتور، نیروی به حرکت درآوردن سوزن چرخ را تامین می‌کند.
  • شرکت های مختلفی از جمله چرخ خیاطی کاچیران، چرخ خیاطی ژانومه،چرخ خیاطی مارشال،چرخ خیاطی ژانیما و…
خرید بهترین چرخ خیاطی مناسب شما با قیمت عالی ایزی دوخت

لازم به ذکر است که چرخ خیاطی های ژانومه بسته به نوعشان با جنس بدنه فایبرگلاس و یا آیرودینامیک ساخته شده اند و دارای قطعات داخلی از جنس مواد فلزی با کیفیت، چدن یا آلومینیوم سبک و مستحکم می باشند. چرخ خیاطی رُز الکترونیکی دارای سنسور میل پایه است که این سنسور سبب می‌شود هنگامی که پایه دوخت در وضعیت بالا قرار می گیرد چرخ کار نکند. چرخ خیاطی رُز الکترونیکی دارای 50 انتخاب طرح دوخت است که 3 انتخاب آن برای دوخت جادکمه بوده و دوخت جادکمه توسط یک مکانیزم مکانیکی و الکترونیکی مجزا انجام می‌گردد. دوخت‌های چرخ الکترونیکی شامل دوخت‌های نرمال و دوخت‌های تزئینی است که دوخت‌های تزئینی با چرخ‌های مکانیکی قابل اجرا نمی‌باشند.

سوزن چرخ خیاطی پس از مدتی استفاده فرسوده و کند شده و باعث به هم پیچیده شدن نخ‌ها، دوخت نامرتب بخیه‌ها، کشیدگی در پارچه و در نهایت صدمه به چرخ خیاطی می‌شود. بنابراین پس از تمام کردن دوخت یک لباس، سوزن آن را عوض کنید. همچنین موقع دوخت لباس، به وزن و نوع پارچه توجه کرده و سوزن مناسب آن را انتخاب کنید. در این چرخ خیاطی از ۲ تا ۹ دوک نخ به طور همزمان استفاده می‌شود و برای زدن کوک‌ها به چندین سوزن نیاز است. چرخ‌های سردوز بیشتر در کارهای صنعتی استفاده می‌شوند اما مصارف خانگی بسیاری هم دارند.

چرخ خیاطی برادر در حد نو

از این نوع چرخ در کارگاه‌های خیاطی برای دوختن دو تکه پارچه مسطح و دیگر کارهای آسان‌ استفاده می‌شود. به طور کلی از نظر قیمتی، می توان قیمت های متنوعی را در بازار برای خرید چرخ خیاطی مشاهده کرد. از قیمت های بالا و گرانتر که بیشتر مربوط به نحوه عملکرد و برنامه و تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه است تا چرخ خیاطی ارزان که ممکن است مانور کار با آنها کمتر از انواع گرانتر باشد. بعد از اینکه چرخ خیاطی مورد نظر خود را خریداری کردید باید در حفظ و نگهداری آن هم تلاش کنید. بهترین چرخ خیاطی ها هم برای صحیح کار کردن احتیاج به تمیزکاری و مراقبت سایت اصیل بخرید دارند. مثلا هر نوع پرز پارچه را بعد از اتمام کار باید از قطعات دستگاه پاکسازی کرد.

اما چرخ‌های صنعتی مناسب دوخت‌های سنگین و در حجم بالاست و معمولا در محیط کارگاهی از آنها استفاده می‌شود. چرخ خیاطی یکی از وسایلی است که وجود آن در هر خانه‌ای لازم است. یادگیری دوخت و دوز با چرخ خیاطی، بسیار ساده است و می‌توانید با فراگیری اصول اولیه خیاطی، لباس‌های تنگ یا گشادتان را متناسب بدن‌تان کنید یا لباس‌هایی که دچار پارگی شده‌اند را بدوزید و تعمیر کنید. در این مطلب ‌می‌خواهیم با انواع چرخ خیاطی بیشتر آشنا شویم. چرخ خیاطی ها در دو دستهچرخ خیاطی خانگی و صنعتی تولید شوند. مدل های صنعتی که برای سری دوزی ها و کارگاه های خیاطی حرفه ای و تولیدی ها کاربرد دارند.

چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری جک A4E