خرید تتر، قیمت تتر در بهترین صرافی های ارز دیجیتال-تترفا

خرید تتر، قیمت تتر در بهترین صرافی های ارز دیجیتال-تترفا

این بخشی از یک استراتژی بزرگتر است تا اطمینان حاصل شود که Tether دارای یک سبد متنوع با محدودیت هایی برای قرار گرفتن در معرض ناشران یا دارایی های فردی تتر است. فروش و خرید اکسی اینفینیتی امکان خرید و فروش ارز بازی آکسی اینفینیتی با نام انگلیسی AXS در اوکی اکسچنج به آسانی و راحتی هر چه تمام تر وجود دارد. در نوبیتکس امکان خرید تتر را در سطوح کاربری مختلف فراهم کرده‌ایم تا به‌راحتی بتوانید فرایند خرید و فروش Tether را انجام دهید.

  • در صرافی تبدیل دو نوع بازار سرمایه گذاری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود دارد که شامل خرید آسان ارزهای دیجیتال و بازار معاملاتی هستند.
  • به عبارت دیگر زمانی که شما هنوز برای ورود به معامله‌ای جدید تصمیم نگرفته‌اید، تبدیل سرمایه به تتر و حفاظت از ارزش آن یک راهکار مناسب است.
  • اگر بتوانید با دقت بالایی کیف پول بیت کوین مناسب را انتخاب کنید، دیگر هیچ نگرانی بابت فعالیت در این بازار نخواهید داشت.
  • اگر تمایل به انجام این کار دارید، اکس نوین در سریع‌ترین زمان ممکن و به آسانی این کار را برای شما انجام می‌دهد.
  • استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری کمی هزینه بر هستند و برای نگهداری ارز دیجیتال در ان‌ها باید دانش فنی داشته باشید.
  • از این رو اکنون گزارش‌های منظمی از ذخایر خود منتشر می‌کند و اطلاعات مربوط به آنها را در وب سایت خود درج می کند.

تتر یا USDT یک ارز دیجیتال، به طور دقیق تر یک رمز ارز ثابت می باشد که قیمت آن تقریبا برابر با 1 دلار آمریکا می باشد. به دلیل قیمت ثابت آن، استفاده از صرافی خرید و فروش تتر ممکن است هدف های متفاوتی داشته باشد. همچنین، شبکه های متفاوتی برای انتقال tether وجود دارد که کارمزد هر کدام از آن ها متفاوت است.

✅ اگر بازار ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی یا دارایی دیجیتال مشکلی را حل کند، ارزش خاصی را به دنبال خواهد داشت. کارمزد خرید یا فروش در راستین برای معاملات میکری برابر با صفر و برای معاملات تیکری برابر با ۰.۲٪ است. ۱) تترهای خود را از کیف پولی خارج از صرافی راستین به آدرس کیف پول تتری خود در این صرافی منتقل کنید.

تاریخچه قیمت تتر

تتر اولین ارز دیجیتالی است که مفهوم استیبل کوین را در دنیای ارزهای دیجیتال تحقق بخشید. این ارز دیجیتال ابزاری مناسب برای یک تریدر برای فرار از خطر و ریسک است. اگر تریدری حس کند که نوسانات یک ارز دیجیتال بالا رفته است و رفتارش غیرقابل پیش‌بینی شده است، به راحتی می‌تواند ارز خود را به tether تبدیل کرده و از این نوسانات فرار کند. علاوه بر این فرد می‌تواند در حساب خود تتر نگه داشته و در زمانی که حس می‌کند ارز دیجیتال دیگری مستعد رشد است به سرعت تتر خود را به آن ارز دیجیتال تبدیل کند.

هزینه انتقال پایین تتر

با توجه به سیستم عامل خود، ابتدا کیف پول خود را روی گوشی یا کامپیوتر نصب کنید. بعد از بررسی قیمت تتر در صرافی های مختلف اقدام به خرید تتر نمایید و در نهایت می توانید ارزهای خود را به آدرسی که کپی کرده اید، انتقال دهید. خیر ممکن نیست، به دلیل مبارزه با پولشویی و جرایم اقتصادی، قوانینی برای صرافی های معتبر وضع شده که امکان خرید تتر بدون احراز هویت برای کاربران را منع کرده است.

تتر در ابتدا Realcoin نامیده می‌ شد، با این حال، این علامت تجاری در سال 2014 تغییر نام داد و در سال 2015 فعالیت خود را با نام تتر آغاز کرد. هنگام خرید تتر ارزش هر واحد آن همواره برابر با 1 دلار ایالات متحده آمریکا است. این ارز دیجیتال یکی از ده‌ ها ارز دیجیتال باثبات (استیبل کوین – Stable Coin) در بازار ارزهای دیجیتال است. این رمزارز پایدار به سرعت در حال رشد است و به یکی از محبوب‌ ترین و شناخته شده‌ ترین ارزهای دیجیتال در سال های اخیر تبدیل شده است. تتر را به راحتی می‌ توانید در کیف پول‌ های دیجیتالی روی موبایل یا کامپیوتر خود و یا کیف پول‌ های موجود در صرافی‌ ها ذخیره کنید.