خرید لیست ایمیل، جالب است یا نه؟

به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم قبل از تهیه این لیست ها به کیفیت آنها توجه ویژه ای داشته باشید.

لیست ایمیل های از پیش ساخته شده را از کجا بخریم؟

گزینه های مختلفی برای خرید لیست آدرس ایمیل از پیش ساخته شده وجود دارد. شما می توانید لیست ها را از کارگزاران داده خریداری کنید، یا می توانید لیست هایی را از شرکت هایی که اطلاعات تماس را جمع آوری و می فروشند خریداری کنید.

این مقاله توسط یک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع

هنگام خرید لیست از یک کارگزار داده، حتماً قبل از خرید جزئیات لیست را بپرسید. این لیست باید حاوی آدرس ایمیل افرادی باشد که برای دریافت ایمیل از مشاغل در صنعت شما شرکت کرده اند. توجه به این نکته مهم است که همه کارگزاران داده یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از کارگزاران فقط لیست های انتخاب را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر لیست های انصراف (لیست افرادی که درخواست کرده اند ایمیل های بازاریابی را دریافت نکنند) ارائه می دهند.

خرید یک لیست ایمیل از پیش ساخته شده چندین جنبه منفی دارد:

  • اولاً، ممکن است کیفیت آدرس‌های ایمیل موجود در لیست خیلی بالا نباشد، به این معنی که پیام‌های بازاریابی شما ممکن است به تعداد افرادی که می‌خواهید نرسد.
  • ثانیاً، ممکن است سایر بازاریابان قبلاً با گیرندگان لیست تماس گرفته باشند، که می تواند منجر به سطح بالاتری از لغو اشتراک و شکایات هرزنامه شود.
  • سوم، خرید یک لیست ایمیل از پیش ساخته شده می تواند گران باشد و ممکن است لیست خوبی دریافت نکنید. بازگشت سرمایه گذاری.
  • در نهایت، استفاده از یک لیست ایمیل خریداری شده می تواند به اعتبار فرستنده شما لطمه بزند و ایجاد روابط با مشتریان شما را دشوارتر کند.

وقتی اکثر مردم به بازاریابی ایمیلی فکر می کنند، به فکر ساختن لیست ایمیل خود از ابتدا هستند. با این حال، یک جایگزین جالب، خرید لیستی از آدرس های ایمیل است. این می تواند یک راه عالی برای شروع سریع باشد، اما چند نکته وجود دارد که قبل از خرید باید در نظر بگیرید. بیایید با هم نگاهی به مزایا و معایب خرید لیست ایمیل بیندازیم.

لیست های ایمیل مارکتینگ

مزایای خرید لیست ایمیل

پس از چندین بار استفاده، شما نیز می توانید اعتماد کنید Captain Verify، راه حل تمیز کردن لیست ایمیل. چرا ؟ به سادگی برای حفظ یک پایگاه داده مرتبط و عدم صرف هزینه برای ارسال ایمیل به آدرس های غیرفعال یا استفاده نشده.

اما مراقب باشید…

در نهایت، لیست‌های ایمیل از پیش ساخته شده راهی آسان برای شروع بازاریابی ایمیلی و کسب نتایج عالی را فراهم می‌کنند.

علاوه بر این، لیست‌های ایمیل از پیش ساخته شده اغلب دارای ویژگی‌های تقسیم‌بندی داخلی هستند که به شما امکان می‌دهند کمپین‌های خود را به طور مؤثرتری هدف‌گیری کنید. این بدان معنی است که شما می توانید به افرادی دسترسی پیدا کنید که واقعاً به آنچه شما باید بفروشید علاقه مند هستند، نه اینکه زمان و منابع خود را برای بازاریابی برای افرادی که به احتمال زیاد از شما خرید نمی کنند، تلف کنید.

لیست های ایمیل از پیش ساخته شده می تواند راهی عالی برای شروع کمپین های ایمیل مارکتینگ شما باشد. آنها یک پایگاه داده از قبل موجود از مشتریان بالقوه ای را در اختیار شما قرار می دهند که به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند هستند، که می تواند در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند.