خطرات چیست؟

در زمینه هوش مصنوعی، پیشرفت‌ها با سرعتی سرسام‌آور یکی را دنبال می‌کنند. آخرین مورد، ادغام فناوری DALL-E OpenAI در Bing ChatGPT است که به این هوش مصنوعی اجازه می دهد تصاویر تولید کند. اگرچه این نوآوری چشمگیر است، اما نگرانی هایی را در مورد سوء استفاده های احتمالی آن نیز ایجاد می کند. در این مقاله نگاهی دقیق به این ویژگی جدید بینگ و همچنین محدودیت‌های اعمال شده برای جلوگیری از سوء استفاده از این فناوری خواهیم داشت.

تولید تصویر در Bing به لطف DALL-E امکان پذیر است
تولید تصویر در Bing به لطف DALL-E امکان پذیر است

بینگ تصاویر را با استفاده از DALL-E OpenAI به صورت #کوتاه تولید می کند

  • بینگ فناوری OpenAI DALL-E را ادغام می کند، به این هوش مصنوعی اجازه می دهد تا تصاویر واقعی را از توضیحات متنی تولید کند.
  • این قابلیت چشمگیر است، اما نگرانی هایی را در مورد آن ایجاد می کند سوء استفاده احتمالی برای انتشار اطلاعات نادرست یا ایجاد تصاویر مضر.
  • برای جلوگیری از سوء استفاده، OpenAI اقداماتی را برای اطمینان از اینکه استفاده از این فناوری مسئولانه و اخلاقی باقی می ماند، در نظر گرفته استاز جمله محدود کردن پایگاه داده تصاویر استفاده شده و ایجاد پروتکل های تأیید و تأیید.
  • ادغام DALL-E در Bing ChatGPT یک پیشرفت قابل توجه در زمینه هوش مصنوعی است.
  • مهم است که اطمینان حاصل شود که این فناوری به طور مسئولانه و اخلاقی برای به دست آوردن منافع برای جامعه استفاده می شود.

بینگ تصاویر را با استفاده از DALL-E OpenAI تولید می کند

این شرکت نیز اجرا کرده است محدودیت های سختگیرانه در مورد انواع محتوایی که می توان تولید کرد با استفاده از این ویژگی DALL-E از پایگاه داده ای از تصاویر خاص استفاده می کند برای تولید تصاویر، که پتانسیل هوش مصنوعی را برای ایجاد تصاویر نامناسب محدود می کند.

به نوبه خود، OpenAI نیز پیاده سازی کرده است پروتکل های تایید و تایید تا اطمینان حاصل شود که تصاویر تولید شده با استانداردهای اخلاقی و مسئولانه مطابقت دارند.

در نتیجه

اول از همه، مایکروسافت اعلام کرده است که دسترسی به این ویژگی را به تعداد کمی از شرکای منتخب محدود خواهد کرد.از جمله سازمان های تحقیقاتی و شرکت هایی که روی پروژه های مرتبط با هوش مصنوعی کار می کنند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

اما مانند هر فناوری در حال ظهور (به مقاله در مورد خطرات ChatGPT مراجعه کنید)، توجه به پیامدهای اخلاقی و خطرات مرتبط با استفاده از آن مهم است.

خطرات احتمالی این ویژگی جدید

توانایی Bing ChatGPT در تولید تصاویر یک نوآوری چشمگیر است که می تواند با رعایت استانداردهای اخلاقی، امکانات خلاقانه و عملی را برای صنایع مختلف فراهم کند.

محدودیت هایی برای جلوگیری از رانش

برخی نگرانی‌ها نیز حول استفاده از این فناوری برای اهداف مخرب مانند ایجاد محتوای مستهجن یا شبیه‌سازی خشونت است.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

برای رفع این نگرانی ها، اقداماتی برای محدود کردن استفاده نادرست از این فناوری انجام شده است.

یکی از خطرات اصلی مرتبط با این فناوری، پتانسیل سوء استفاده از آن است. تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی می تواند باشد برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شود، فریب مردم و یا حتی برای ایجاد شواهد دروغین.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

چگونه به طور ملموس کار می کند؟

  1. شما تصویری را که می خواهید DALL-E ایجاد کند، توصیف می کنید.
  2. این ابزار چندین پیشنهاد به شما می دهد.
  3. اگر یکی از آنها برای شما مناسب است، می توانید آن را انتخاب کنید تا به هوش مصنوعی نشان دهید که دوست دارید این تصویر بیشتر روی آن کار شود.
  4. اگر هیچ کدام مناسب شما نیست، می توانید جستجو را دوباره راه اندازی کنید و DALL-E پیشنهادهای دیگری ارائه خواهد کرد.

ادغام فناوری DALL-E OpenAI در Bing ChatGPT به این هوش مصنوعی اجازه می دهد تولید تصاویر از توضیحات متنکه پیشرفت قابل توجهی در زمینه هوش مصنوعی است. این بدان معنی است که Bing ChatGPT اکنون قادر است تصاویر واقعی را از جملات توصیفی ساده ایجاد کند.

با ادغام فناوری DALL-E OpenAI، Bing ChatGPT نگرانی‌هایی را در مورد سوء استفاده احتمالی از آن ایجاد می‌کند، اگرچه اقداماتی برای محدود کردن این سوءاستفاده‌ها انجام شده است.

قبل از ترک…

اگر این مقاله در تولید تصویر در Bing با DALL-E شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟