خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 1 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google دیگر نتایج غنی را برای محصولاتی که ممنوع یا تحت نظارت هستند یا می‌توانند به دیگران آسیب برسانند نشان نمی‌دهد. گوگل در حال آزمایش “یافتن مکان ها از طریق بررسی” است که بسیار خوب است. Google Shopping یک فیلتر کشف برای مشاغل سیاه‌پوست، زنان، کهنه‌کار و اهل لاتین دارد. پانل دانش خودروی گوگل، خودروهای الکتریکی و هیبریدی را به رنگ سبز برجسته می کند. گوگل رنگ پس زمینه برخی از تصاویر را در نتایج جستجوی وب جایگزین می کند. و من ویدیوی هفتگی سئوی خود را ارسال کردم – امیدوارم که آن را دوست داشته باشید. 4 جولای مبارک 🇺🇸 .

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جدید: نتایج غنی Google در محصولات ممنوعه، تحت نظارت یا مضر مجاز نیستند
  جستجوی Google دستورالعمل‌های محتوای جدیدی را به سند راهنمای نتایج غنی اضافه کرده است. این دستورالعمل‌های جدید مستقیماً به شما اجازه نمی‌دهد که محصول یا محتوایی را که به‌طور گسترده ممنوع یا تنظیم شده‌اند، نشانه‌گذاری کنید، یا می‌تواند آسیب جدی به خود یا دیگران را تسهیل کند. گوگل گفت که به سادگی نتایج غنی را در چنین محصولاتی نشان نخواهد داد.
 • جستجوی Google مکان‌ها را از طریق نظرات پیدا کنید
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یا به آرامی یک ویژگی جستجوی محلی جدید در نتایج جستجوی اصلی وب به نام یافتن مکان ها از طریق بررسی است. Google در این ویژگی جستجوی وب، یک چرخ فلک مرور برای کسب و کارهای محلی منتخب که با درخواست شما مطابقت دارند نشان می دهد.

 • فیلتر جستجوی Google Shopping Discover برای مشاغل سیاه‌پوست، زنان، کهنه‌سال و لاتین تبار
  Google اخیراً یک فیلتر جدید «Discover» را به نوار کناری جستجوی Google Shopping اضافه کرده است تا نتایج خرید را بر اساس مشاغل سیاه‌پوست، متعلق به لاتین، متعلق به کهنه‌کاران یا زنان فیلتر کند. فکر می‌کنم این حداقل چند ماه پیش زمانی که گوگل فیلتر فروشگاه‌های کوچک‌تر را اضافه کرد، اضافه شد، اما من در مورد زمان‌بندی 100% مطمئن نیستم.

 • Google به طور خودکار رنگ های پس زمینه را برای تصاویر قطعه نتایج جستجو انتخاب می کند
  در چند ماه گذشته، گوگل رنگ‌های پس‌زمینه را نه تنها برای نتایج جستجوی تصویر و نه فقط برای سایه انداختن تبلیغات خرید Google، بلکه برای تصاویر اضافه شده به قطعات نتایج جستجو در جستجوی Google به‌طور خودکار انتخاب کرده است.
 • پانل دانش خودکار Google فونت سبز را برای خودروهای هیبریدی و الکتریکی اضافه می کند
  جستجوی Google یک پانل دانش برای جستجوهای مربوط به خودرو و خودرو دارد. اگر وسیله نقلیه‌ای را جستجو کنید که در آن گزینه الکتریکی و/یا هیبریدی در دسترس باشد، Google می‌گوید «هیبرید موجود است» و آن فونت را به رنگ سبز قرار می‌دهد.


 • پس زمینه رنگارنگ Google Be
  در اینجا عکسی از Peter the Greeter در GooglePlex در مقابل تابلوی “رنگارنگ باش” است که فوق العاده رنگارنگ است و مناظر سرگرم کننده زیادی در اطراف آن وجود دارد. فکر می کنم این برای جشن پراید در t
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدئو: به‌روزرسانی 27 ژوئن Google، ارتباط در مورد به‌روزرسانی‌ها، به‌روزرسانی دستورالعمل‌های نتایج غنی، SEO، PPC، محلی، اخبار و موارد دیگر
  ممکن است به‌روزرسانی دیگری داشته باشیم، یک به‌روزرسانی الگوریتم جستجوی Google تأیید نشده در 27 و 28 ژوئن. دنی سالیوان از گوگل در مورد نحوه ارتباط گوگل در مورد به روز رسانی الگوریتم گوگل در سئو گوگل نیویورک صحبت کرد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع