خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 اوت 2022

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

FYI، به نظر می رسد قطعی گوگل که باعث شکست گوگل شد، رفع شده است. داده‌های Google Lens احتمالاً به این زودی‌ها به کنسول جستجوی Google نمی‌آیند. به نظر می رسد گوگل ستاره های نتایج غنی کمتری را برای راس خرید نشان می دهد. گوگل اکنون می گوید رندر پویا یک راه حل است، نه یک راه حل بلند مدت و احتمالاً نباید از آن استفاده کرد. گوگل در حال آزمایش نمایش تمام گزینه های نوار جستجو و حذف پیوند “بیشتر” است. اکنون اسناد کمکی ویژگی فالو گوگل می‌گویند از عناوین توصیفی برای فیدهای RSS استفاده کنید و سعی کنید از یک فید استفاده کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی Google در خرید عمودی، نتایج غنی مروری کمتری نشان می‌دهد
  ممکن است Google نظرات کمتری را در قطعه‌های نتیجه جستجو نشان دهد، نتایج غنی مروری کمتری را نشان دهد، به‌ویژه زمانی که شما بر اساس عمود خرید فیلتر می‌کنید. به نظر می‌رسید که این اتفاق درست زمانی رخ داد که گوگل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google را منتشر کرد، تعداد گزیده‌های نقد برای این دسته پنج درصد کاهش داشت.

 • گزارش کنسول جستجوی گوگل برای به دست آوردن لنز گوگل؟ نه هنوز…
  همانطور که گوگل لنز محبوب تر و بیشتر می شود، سئوکاران می پرسند، آیا ما می توانیم ببینیم چه ترافیکی از لنز گوگل در کنسول جستجوی گوگل دریافت می کنیم؟ پاسخ این است که کنسول جستجوی گوگل در حال حاضر از نمایش ترافیک یا داده‌های لنز گوگل پشتیبانی نمی‌کند و احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی این کار را نخواهد کرد.
 • گوگل: رندر پویا یک راه حل است و نه یک راه حل بلند مدت
  Google اسناد کمکی خود را در مورد رندر پویا به روز کرده است تا بگوید “رندر پویا یک راه حل است و راه حلی طولانی مدت برای مشکلات محتوای تولید شده توسط جاوا اسکریپت در موتورهای جستجو نیست.” گوگل اضافه کرد، یا هیدراتاسیون به عنوان یک راه حل.
 • اکنون سندهای ویژگی را دنبال کنید Google بگویید از عناوین توصیفی برای فید RSS استفاده کنید و از یک فید منفرد استفاده کنید
  گوگل چند تغییر در اسناد مربوط به ویژگی Follow در جستجوی گوگل ایجاد کرده است. Google اضافه کرده است که باید از (1) عناوین توصیفی برای فید RSS خود و (2) از یک فید استفاده کنید حتی اگر چندین فید داشته باشید.
 • آزمایش‌های جستجوی Google که همه گزینه‌های نوار منو را نشان می‌دهد
  گوگل در حال آزمایش نمایش تمام گزینه های نوار منو در زیر نوار جستجوی گوگل است. این به جای نمایش دکمه “بیشتر” برای مشاهده گزینه های جستجوی بیشتر است.

 • Handstand By The Google Detroit Logo
  اینجا کسی است که درست کنار تابلوی گوگل که نشان‌های خودروسازان را دارد، در دفتر گوگل دیترویت است. من برای ارسال تعدادی عکس از افرادی که در حال ایستادن دست هستند استفاده می کنم

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

بازخورد:

سئو

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا