خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 ژانویه 2023

سئو

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

گوگل می گوید ترافیک معیاری برای سنجش کیفیت جستجو نیست. جستجوی گوگل دارای ویژگی جستجوی «نمونه‌ها» است. گوگل می گوید که حداکثر عملکرد بر کمپین های جستجو ترجیح داده نمی شود. Google Maps این نمای هوایی جدید 360 را دارد. بیشتر سئوکاران هنوز واقعاً از Google Analytics 4 استفاده نمی کنند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: ترافیک معیاری برای کیفیت جستجو نیست
  جان مولر از گوگل در توییتر گفت که ترافیک لزوما یک معیار کیفیت نیست. اساساً جان می‌گوید فقط به این دلیل که تعداد معینی از صفحات به اندازه مجموعه‌ای از صفحات دیگر ترافیک دریافت نمی‌کنند، به این معنی نیست که آن صفحات از نظر جستجوی گوگل کیفیت بالاتر یا پایین‌تری دارند.
 • تبلیغات گوگل: حداکثر عملکرد بر جستجو ترجیح داده نمی شود
  جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، در توییتر گفت که حداکثر عملکرد بر کمپین های تبلیغاتی جستجو ترجیح داده نمی شود. جینی در توییتر نوشت: «PMax بر «جستجو» برتری ندارد.

 • موارد جستجوی Google: برای رویدادها و جشنواره‌های تکراری
  جستجوی گوگل دارای ویژگی به نام “نمونه” است که به شما نشان می دهد هر سال یک رویداد در تاریخ چه زمانی اتفاق افتاده است. بنابراین اگر سالانه رویدادی را اجرا می‌کنید، ممکن است Google نمونه‌هایی از آن رویدادها را در طول زمان در جستجوی Google نشان دهد.
 • نظرسنجی: اکثر سئوکاران از Google Analytics استفاده نمی کنند 4
  کری هیل یک نظرسنجی در توییتر منتشر کرد و از سئوکاران و دنبال کنندگانش پرسید که وضعیت نصب GA4، Google Analytics 4 آنها در چه وضعیتی است. به نظر می رسد که بیشتر سئوکاران، حدود 300 نفری که پاسخ دادند، گفتند که فقط داده ها را جمع آوری می کنند و کار بیشتری با آن انجام نمی دهند.
 • نمای Google Maps 360 برای نمایه‌های تجاری محبوب
  Google Maps اکنون می تواند 360 نما از بیرون برخی از ساختمان ها و مکان های معروف را نشان دهد. این به نوعی نمای هوایی 360 از ساختمان را در قالبی شبیه به ویدیو در Google Maps می دهد.
 • Google Nature علامت دوبلین
  در اینجا ویدیویی از یکی از تابلوهای خارج از دفتر گوگل دوبلین (فکر می‌کنم این دفتر است) است که از چوب، کنده درخت، یک صخره عظیم، شاخه‌ها، شاخه‌ها، یک درخت و یک صندلی چرخدار تشکیل شده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

جستجوی دیگر

بازخورد: