خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 11 اوت 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

Google اکنون از MUM برای تکه‌های برجسته استفاده می‌کند تا اجماع را تعیین کند و فراخوان‌ها را بیرون بکشد و درخواست‌های پیش‌فرض نادرست را کاهش دهد – این بسیار جالب و خواندنی است. Google همچنین ویژگی‌های درباره این نتیجه و توصیه‌های محتوا را گسترش داد. گزارش عملکرد Google Search Console Discover در تاریخ 26 ژوئیه با مشکل ثبت اطلاعات مواجه شد. این شرکت گفت که گوگل بهترین شیوه های فایل های رسانه ای غنی را حذف کرد زیرا دیگر سال 2005 نیست. Google GTIN12 را به ویژگی های پشتیبانی شده در اسناد داده های ساختار یافته محصول اضافه کرد. گوگل در حال آزمایش اصلاحات جستجو در تکمیل خودکار دسکتاپ است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Featured Snippet Callouts، False Premises، MUM و موارد دیگر
  گوگل در مورد این نتیجه و توصیه‌های محتوا در جستجوی Google، برخی از بهبودهایی را برای قطعه‌های ویژه ارائه کرده است. MUM اکنون با قطعه‌های ویژه کار می‌کند تا به Google کمک کند مفهوم اجماع را درک کند و سپس کلمات را در قطعه‌های برجسته، که به عنوان callout شناخته می‌شوند، برجسته کند.

 • گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google برای شماره گزارش Discover در 26 جولای
  گوگل تایید کرده است که در گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل برای ترافیک Discover مشکلی گزارش شده است. گوگل گفت این مشکل در تاریخ 26 ژوئیه بوده است و ممکن است منجر به کاهش کلیک‌ها و نمایش‌ها در آن تاریخ یا حوالی آن شود.
 • Google ویژگی GTIN12 را به سند پشتیبانی داده ساختاریافته محصول اضافه می کند
  Google دارای ویژگی gtin12 برای مستندات داده های ساخت یافته محصول در مرکز راهنمایی خود است. توجه داشته باشید، ویژگی gtin12 همیشه پشتیبانی می‌شد، اما گوگل تا به امروز آن را در اسناد نداشت. گوگل همچنین توضیح داد که می توانید از ویژگی gtin عمومی برای همه GTIN ها استفاده کنید، اما گوگل گفت که توصیه می کند در صورت امکان از خاص ترین آن استفاده کنید.
 • سند راهنمای بهترین روش‌ها، فایل رسانه غنی Google 404s
  گوگل بهترین شیوه های فایل رسانه غنی را حذف کرده و 404 کرده است. گوگل گفته است که “اسناد خود را در مورد فایل های رسانه ای غنی، مانند Silverlight و Flash حذف کرده است.” چرا؟ این بهترین بخش است، گوگل نوشت: “معلوم شد که دیگر سال 2005 نیست.”

 • گوگل اصلاحات جستجو را در تکمیل خودکار برای دسکتاپ آزمایش می کند
  ممکن است Google در حال آزمایش نمایش اصلاحات جستجو در تکمیل خودکار، Google Suggest، در تجربه جستجوی دسکتاپ باشد. ما یک سال پیش این را در جستجوی موبایل دیدیم و اکنون آن را در جستجوی دسکتاپ می بینیم.

 • کارگاه بافندگی در گوگل
  این یک عکس قدیمی‌تر مربوط به چند سال پیش است که گوگل یک کارگاه بافندگی داشت. من چیز زیادی در مورد بافندگی نمی دانم اما پارچه استفاده شده در اینجا بسیار بزرگ به نظر می رسد. پس شاید این یک دیوار بود

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع