خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 11 اکتبر 2022

PPC

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Succos آفلاین هستم.

منبع

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

من دوشنبه و سه شنبه آفلاین هستم اما در اینجا چند داستان برنامه ریزی شده مفید وجود دارد که در آخر هفته نوشتم و قرار است امروز پست شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل نتایج جستجو را پس از بارگیری با هم مخلوط نمی کند
  جان مولر از گوگل می گوید اگر می بینید که نتایج جستجوی گوگل پس از بارگذاری به هم ریخته می شوند، پس جستجوی گوگل این کار را نمی کند. او گفت که گوگل «نتایج جستجو را پس از بارگیری آن‌ها به هم نمی‌ریزد».
 • تبلیغ‌کنندگان می‌خواهند به طور انبوه از دارایی‌های ایجاد شده به‌طور خودکار در تبلیغات گوگل انصراف دهند
  در ماه ژوئن درباره یک ویژگی بتا در Google Ads گزارش دادیم که به Google این امکان را می دهد تا به طور خودکار دارایی برای تبلیغات شما ایجاد کند. یک ویژگی انصراف وجود دارد اما هیچ راهی برای انصراف در انبوه وجود ندارد. این نسخه بتا هفته گذشته افزایش یافت و تبلیغ‌کنندگان از Google می‌خواهند راه سریع‌تری برای انصراف از آن ارائه دهد.

 • گوگل آیکون های پیوندهای سایتی که قبلاً بازدید شده را آزمایش می کند
  Google در حال آزمایش یک نماد ساعت/تایمر در پیوندهای سایت در جستجوی Google است. ظاهراً این نماد برای این طراحی شده است که شما قبلاً از آن صفحه از جستجوی Google بازدید کرده اید.

 • گوگل هنوز از ویژگی زبان HTML استفاده نمی کند (نسخه 2022)
  جان مولر از گوگل اخیراً دوباره تأیید کرد که جستجوی گوگل از ویژگی زبان HTML استفاده نمی کند. او گفت که بسیاری از صفحه‌خوان‌ها از آن استفاده می‌کنند و مایکروسافت بینگ نیز ممکن است از آن استفاده کند، اما جستجوی Google هنوز این کار را نمی‌کند.
 • جستجوی گوگل اهمیتی نمی دهد که از افزونه های پرمیوم استفاده می کنید
  جان مولر از گوگل گفت که جستجوی گوگل به هر طریقی اهمیتی نمی دهد که از افزونه های امنیتی ممتاز استفاده می کنید یا نه. پاسخ این است که احتمالاً گوگل اهمیتی نمی‌دهد که از هر افزونه پریمیوم برای هر هدفی استفاده می‌کنید یا نه.
 • فاکس در گوگل
  این عکسی است که روز گذشته از یک کارمند گوگل پیدا کردم که روباهی را در مقر اصلی GooglePlex در Mountain View، کالیفرنیا دید. او از آن عکس گرفت و به زیبایی برای آن عکس ژست گرفت.

 • توجه برنامه نویسی: آفلاین برای Sukkot در روزهای دوشنبه و سه شنبه
  این فقط یک یادداشت سریع است که من برای تعطیلات یهودی سوکوت در دوشنبه، 10 اکتبر، و سه شنبه، 11 اکتبر، آفلاین خواهم بود. همه داستان ها، پست های رسانه های اجتماعی و غیره از قبل نوشته شده بودند و قرار بود پست شوند. چهارشنبه 12 اکتبر با پوشش زنده برمی گردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.