خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 11 مه 2023

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

من نظرات خود را در مورد تجربه جدید جستجوی Google Generative ارسال کردم و شاید ارزش خواندن داشته باشد. همچنین، گوگل اعلام کرد که به‌روزرسانی سیستم محتوای مفید جدیدی را منتشر می‌کند که به «جواهرات پنهان» پاداش می‌دهد. گوگل این ویژگی جدید “Perspectives” را به کار می گیرد. گوگل یک برچسب تصویر کاملاً جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی دارد. گوگل اکنون “درباره این تصویر” دارد که بسیار شبیه “درباره این نتیجه” است. گوگل گفت INP در مارس 2024 جایگزین FID برای Core Web Vitals خواهد شد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • سیستم محتوای مفید Google برای یافتن جواهرات پنهان در وبلاگ ها و انجمن ها در به روز رسانی آینده
  گوگل همچنین از به‌روزرسانی آینده سیستم محتوای مفید (به‌روزرسانی) خبر داد که در «ماه‌های آینده» منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی محتوایی را در مکان‌هایی پیدا می‌کند که به سختی یافت می‌شوند، مانند موضوعات تالار گفتمان، وبلاگ‌ها و مکان‌های دیگر برای نمایش «جواهرات پنهان» بیشتر در جستجوی Google.
 • تجربه مولد جستجوی Google – موتور جستجوی گوگل تمام هوش مصنوعی جدید
  گوگل یک پیش نمایش، یک آزمایش آزمایشگاهی، از موتور جستجوی کاملا جدید خود را اعلام کرد که آن را Google Search Generative Experience می نامد. اینجاست که گوگل هوش مصنوعی مولد را وارد رابط جستجو می کند و یک رابط جستجو را بیشتر برای مخاطبان جوان طراحی می کند.
 • چشم اندازهای جستجوی گوگل به زودی منتشر می شود
  همچنین در Google I/O، گوگل از راه اندازی «Perspectives» و فیلتر دیدگاه ها خبر داد. ما این را در اوایل هفته و تغییرات دیگر را در چند ماه گذشته مشاهده کردیم. اما اکنون رسماً در هفته‌های آینده به‌طور رسمی پخش می‌شود و با هدف ارائه تجربه‌ای برای جستجوگران جوان‌تر است.
 • خداحافظ FID، سلام INP – تعامل با رنگ بعدی به Google Core Web Vitals
  همانطور که انتظار می رفت، اگرچه خیلی بیشتر از آنچه فکر می کردیم طول کشید، اما گوگل اعلام کرد که معیار FID را با معیار INP برای Core Web Vitals خود جایگزین خواهد کرد. این تا مارس 2024 اتفاق نخواهد افتاد، اما اتفاق خواهد افتاد.
 • برچسب تصویر جدید و متا داده های تولید شده توسط هوش مصنوعی گوگل مورد نیاز است
  گوگل همچنین اکنون از شما می خواهد که تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را به عنوان هوش مصنوعی تولید شده با ویژگی متا داده عکس IPTC برچسب بزنید. به این ترتیب گوگل می تواند تصاویر را به عنوان تولید شده توسط هوش مصنوعی در نتایج جستجوی تصویر برچسب گذاری کند.
 • Google About This Image Snippet Feature
  گوگل ویژگی “درباره این تصویر” را در Google I/O راه اندازی کرده است، شبیه زمانی که گوگل دو سال پیش “درباره این نتیجه” را راه اندازی کرد.
 • سنگ های پله گوگل
  در اینجا پله های ورود به گوگل آورده شده است. خب، اینها فقط پله هایی خارج از دفتر Google Kirkland در سیاتل هستند. ببینید من سعی کردم در آنجا چه کنم؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

ویژگی های جستجو

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها