خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 11 ژانویه 2023

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

امروز صبح شاهد نوسانات بیشتر در رتبه بندی جستجوی گوگل هستیم، آیا این یک به روز رسانی جدید است یا پایان محتوای مفید و به روز رسانی های هرزنامه لینک. گوگل گفت که طول عرضه یک به روز رسانی به این معنی نیست که به روز رسانی ناپایدارتر است. محدوده قیمت محصولات نمایه کسب‌وکار Google و تماس برای اقدام ماه آینده از بین می‌رود. گوگل یک اشکال در ویرایش برخی از تبلیغات گوگل را تایید کرد. گوگل گفت پیوند دادن به چندین ارائه‌دهنده می‌تواند رتبه‌بندی شما را در به‌روزرسانی بررسی‌های محصول افزایش دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google آغاز می‌شود یا انتهایی برای محتوای مفید و پیوند به‌روزرسانی‌های هرزنامه؟
  من سیگنال هایی را، هم از نظر پچ پچ سئو و هم از نظر برخی از ابزارهای ردیابی جستجوی گوگل، در نتایج جستجوی گوگل نوسان بیشتری می بینم. نوسانات مربوط به سطوح به‌روزرسانی الگوریتم است و می‌تواند یک به‌روزرسانی جدید الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google باشد یا می‌تواند انتهایی از به‌روزرسانی محتوای مفید Google در دسامبر 2022 و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند باشد.

 • Google: پیوند دادن به چندین ارائه دهنده در بررسی های محصول ممکن است باعث افزایش رتبه کمی شود
  در پنجمین انتشار گوگل از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول، گوگل اضافه کرد که پیوند دادن به چندین فروشنده بخشی از الگوریتم کلی است. آلن کنت از گوگل دیروز در توییتر گفت که وقتی همه چیز برابر باشد، “پیوند دادن به چندین ارائه دهنده ممکن است کمی تقویت شود.”

 • Google Ads ویرایش اشکال در کمپین‌های پیش‌نویس یا آزمایشی
  رابط Google Ads، جینی ماروین، یک اشکال را هنگام ویرایش تبلیغات در یک کمپین پیش‌نویس یا آزمایشی تأیید کرد. تیم Google Ads در حال کار بر روی یک اصلاح است، اما جینی یک راه حل ارائه کرد.

 • گوگل: به‌روزرسانی‌های طولانی‌تر الگوریتم گوگل لزوماً شدیدتر نیستند
  جان مولر از گوگل گفت که فقط به این دلیل که انتشار یک به‌روزرسانی الگوریتم زمان بیشتری می‌برد، این به‌روزرسانی را کم و بیش شدید نمی‌کند. طول به‌روزرسانی معمولاً به پارامترهای داخلی Google مرتبط است. همانطور که قبلاً به آن پرداختیم، مهم نیست که چقدر به روز رسانی است.

 • محدوده‌های قیمت محصولات نمایه‌های کسب‌وکار Google و فراخوان سفارشی برای کنش‌هایی که از بین می‌روند
  نمایه‌های کسب‌وکار Google از ۱۵ فوریه ۲۰۲۳ پشتیبانی از محدوده‌های قیمتی محصولات و فراخوان سفارشی را متوقف می‌کند. Google همچنین محدوده‌های قیمت موجود را حذف می‌کند و همه صفحات مقصد دارای برچسب «بازدید از سایت» خواهند بود.

 • صندلی Google Throne
  گوگل این صندلی پرتاب شده را در دفتر آتلانتا داشته یا داشته است. این توسط میچل دی جی بام دیویس در اینستاگرام منتشر شده است که گفته است به عنوان دی جی در جشن تعطیلات در آکواریوم جورجیا برای آنها اجرا کرده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

صنعت و تجارت