خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 11 ژوئیه 2023

Google با Google News یک اشکال بزرگ نمایه سازی دارد که باعث مشکلات ترافیکی گسترده برخی از ناشران اخبار می شود. گزارش نمایه سازی صفحه Google Search Console با مسائل دقیق تری به روز شد اما باعث سردرگمی زیادی شد. Google بازخورد ناشرانی را که در رابطه با عدم استفاده از canonical و noindex، معاملات محتوای سندیکایی انجام می‌دهند، ارسال می‌کند. Google Ads خط مشی سیستم های دور زدن خود را به روز می کند. Google AdSense اکنون پرداخت با استفاده از SEPA را ارائه می دهد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • تأیید شد: Google در حال کار بر روی Google News مشکل نمایه سازی همه ناشران را تحت تأثیر قرار داد
  پس از شنیدن گزارش‌هایی مبنی بر اینکه تیم Google News در حال کار بر روی رفع مشکل است، گوگل شب گذشته آن را تایید کرد. بسیاری از ناشران در چند هفته گذشته یا در Google News نمایش داده نمی‌شدند یا در Google News دید محدودی داشتند. گوگل تایید کرد که این یک “مشکل مداوم در نمایه سازی در Google News است که همه سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.”
 • گزارش نمایه سازی صفحه کنسول جستجوی گوگل در 2 ژوئیه با خطاهای دانه ای بیشتر به روز شد
  گزارش نمایه سازی صفحه Google Search Console باید از 2 ژوئیه شروع به مشکلات بیشتر نمایه سازی صفحه کند. گوگل در آن زمان فراموش کرده بود که حاشیه‌نویسی را به گزارش اضافه کند، اما قول داد که به زودی آن را اضافه کند، بنابراین سردرگمی در مورد اینکه چرا برخی خطاها را افزایش می‌دهند برطرف می‌شود.

 • Google بازخورد ناشران را در مورد Canonical در مقابل Noindex برای شرکای Syndication ارسال می کند
  دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، گفت که بازخوردی را که دیروز از جامعه ناشر شنیده است، به تیم جستجوی گوگل بازمی‌گرداند. این بازخورد در مورد توصیه گوگل در مورد استفاده از noindex برای شرکای سندیکایی پس از حذف توصیه های متعارف از اسناد خود بود.

 • به‌روزرسانی خط‌مشی سیستم‌های دور زدن تبلیغات Google
  Google Ads خط‌مشی کلی سیستم‌های دور زدن خود را در این ماه به‌روزرسانی می‌کند. Google پست کرد، این تغییر “توضیح خواهد داد که این خط‌مشی نقض مکرر و همزمان خط‌مشی را در هر یک از حساب‌های شما، از جمله استفاده از دو یا چند حساب برای ارسال تبلیغاتی که هر یک از خط‌مشی‌های Google Ads را نقض می‌کنند، ممنوع می‌کند.”

 • Google AdSense اکنون از پرداخت‌های منطقه پرداخت واحد یورو (SEPA) پشتیبانی می‌کند
  Google AdSense اکنون از پرداخت‌های منطقه پرداخت واحد یورو (SEPA) به واحد پول یورو برای ناشران در بسیاری از کشورهای جدید پشتیبانی می‌کند. منطقه واحد پرداخت یورو (SEPA) یک ابتکار عمل یکپارچه سازی پرداخت اتحادیه اروپا برای ساده سازی نقل و انتقالات بانکی به یورو است.

 • لینک های واقعی گوگل
  آیا هیچ یک از شما تا به حال لینک های واقعی گوگل را در طبیعت دیده اید؟ خوب، آنها اینجا هستند. این پیوندها چند زنجیره جدی هستند که مستقیماً از دفتر Google در کرکلند، سیاتل می‌آیند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ویژگی های جستجو

بازخورد:

PPC

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

سئو

موبایل و صدا