خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 اکتبر 2022

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

Google AdSense اکنون از شخصی‌سازی با کوکی‌های شخص اول پشتیبانی می‌کند و آن‌ها همچنین ناوبری کنترل مسدود کردن تبلیغات را به‌روزرسانی کردند. Google Data Studio اکنون با نام Looker Studio شناخته می شود. Google در حال آزمایش همپوشانی نقشه بسته محلی کاملتر است. Google فلش ها را به برخی از پانل های دانش اضافه کرد. بینگ نظرسنجی پانل دانش را راه اندازی کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google AdSense شخصی‌سازی کوکی‌های شخص اول و کنترل‌های مسدودسازی جدید را اضافه می‌کند
  Google AdSense پشتیبانی از شخصی‌سازی با کوکی‌های شخص اول و همچنین پیشرفت‌های جدیدی در ناوبری کنترل‌های مسدودکننده را اعلام کرده است.
 • Google Data Studio اکنون Looker Studio است
  گوگل دیتا استودیو را در Looker آورده است و اکنون Looker Studio نامگذاری شده است. گوگل می گوید این ویژگی ها و ابزارهای تحلیلی بیشتری را به پلتفرم می آورد.
 • پوشش نقشه بسته محلی Google کارت بسته محلی کاملتر را آزمایش می کند
  Google ممکن است در حال آزمایش (یا ممکن است قدیمی باشد) یک رابط کاربری جدید برای رابط نقشه بسته محلی باشد. در مثال زیر، Google کارت محلی کامل‌تر را با تعدادی عکس، نام کسب‌وکار، رتبه‌بندی‌ها، تعداد نظرات، جزئیات ساعت‌ها و موارد دیگر نشان می‌دهد.
 • جستجوی گوگل پیکان را در پنل دانش اضافه می کند
  Google یک دکمه پیکان را در یک طرح دایره ای در بخش پانل دانش جستجوی Google اضافه کرده است. وقتی روی فلش کلیک می‌کنید، به اطلاعات موجود در جستجوی Google عمیق‌تر می‌شوید.
 • بینگ نظرسنجی های تست پنل دانش را راه اندازی می کند
  چند ماه پیش گزارش دادیم که نظرسنجی‌های آزمایشی مایکروسافت بینگ را در پانل‌های دانش در جستجوی بینگ مشاهده کردیم. خب، مایکروسافت در توییتر گفت که این اکنون زنده و یک ویژگی جدید است.
 • دیوار بلندگو با مارک YouTube
  در اینجا عکسی از دفتر Google NYC، منطقه YouTube Studio است. دیواری از بلندگوها را نشان می دهد که نشان تجاری YouTube در سراسر آنها وجود دارد. من فکر می کنم این بلندگوها کار می کنند، درست است؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو