خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 دسامبر 2022

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

موبایل و صدا

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

کنسول جستجوی گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید به نام ایده های محتوا است. گوگل گفت اگر در لبه کیفیت هستید، ورود و خروج ایندکس طبیعی است. به نظر می‌رسد گوگل ویژگی پرسپکتیو گزیده‌های برجسته را عرضه کرده است. Google Maps برچسب «پیشنهاد موجود» را در رابط نقشه در فهرست‌های کسب‌وکار نشان می‌دهد. گوگل گفت دامنه‌های منقضی یا تغییر کاربری‌شده «SEO-flotsam» هستند. در نهایت قسمت پایانی وبلاگ را با جرمی مایندل گذاشتم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • ایده های محتوای کنسول جستجوی گوگل – ویژگی آزمایشی
  کنسول جستجوی گوگل در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام «ایده‌های محتوا» است. این ویژگی به عنوان یک ویژگی “تجربی” برچسب گذاری شده است که مفاهیم مشابه Question Hub را مستقیماً به کنسول جستجوی گوگل می آورد.
 • گوگل در صفحاتی که در فهرست گوگل ظاهر می شوند و خارج می شوند
  گوگل در مورد اینکه در لبه نمایه سازی صحبت کرده است مشابه گوگل است که فکر می کند این صفحات در لبه کیفیت هستند – به نظر می رسد که آنها دست به دست هم می دهند. اگر گوگل صفحه را به اندازه کافی با کیفیت برای ایندکس شدن نداند، ایندکس نمی شود. جان روز گذشته گفت که معمولاً یک صفحه “مدتی به فهرست ظاهر می شود و دوباره بیرون می آید.”

 • دیدگاه‌های قطعه ویژه Google اکنون در تلفن همراه زنده هستند؟
  در ماه آگوست، شکل جدیدی از قطعه‌های برجسته را در جستجوی Google پوشش دادیم به نام دیدگاه‌های Google. به نظر می رسد که ویژگی دیدگاه ها اکنون در نتایج جستجوی تلفن همراه Google فعال است.

 • Google Maps «پیشنهاد موجود» را در زیر پین‌های نمایه کسب‌وکار نشان می‌دهد
  Google Maps اکنون می‌تواند برچسب «پیشنهاد موجود» را در زیر پین نقشه فهرست نمایه کسب‌وکار در رابط نقشه‌ها نمایش دهد. کسب‌وکارهایی که پیشنهادهایی را در نمایه کسب‌وکار Google خود اضافه می‌کنند، ممکن است برچسب یا پین «پیشنهاد موجود» را در زیر فهرست نقشه‌شان در رابط نقشه‌ها ببینند.


 • جان مولر گوگل: دامنه های منقضی و تغییر کاربری شده SEO-Flotsam هستند
  جان مولر از گوگل گفت که با استفاده از دامنه‌های منقضی شده، دامنه‌های تغییر کاربری «SEO-flotsam, index-cruft» هستند. جان در ادامه افزود که موتورهای جستجو تمرین زیادی برای برخورد مناسب با آن داشته اند.”
 • Vlog #201: Jeremy Meindl در مورد شکست در بازاریابی دیجیتال
  بخش اول و دوم با جرمی مایندل بیشتر در مورد موارد سئو کلاه سیاه بود و اکنون در قسمت سوم، ما به موضوعات کلاه سفید بیشتری در مورد هدف گذاری CRM صحبت می کنیم. سپس در قسمت آخر بیشتر درباره ناکامی های او در این سال ها صحبت کردیم…

 • مجسمه فوتبال برزیل اندروید در دفتر گوگل
  با برگزاری جام جهانی، شخصی در دفتر گوگل در برزیل، از مجسمه اندرویدی که یک فوتبالیست برزیلی است، عکس گرفت.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا