خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 مه 2023

به نظر می‌رسد گوگل به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی تأیید نشده دیگری را منتشر کرده است، من نام آن را به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. گوگل گفت طرحواره نامعتبر به شما آسیبی نمی رساند. گوگل لیست انتظار Bard را حذف کرد و ویژگی های جستجو، نقشه های گوگل، لنز گوگل و حالت تاریک را به دست آورد. گوگل، تکرار می کنم، مهلت GA4 را تمدید نمی کند. آیا ویژگی تلفظ گوگل را دیدید؟ همچنین، من خلاصه هفتگی ویدیوی SEO را ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O – تأیید نشده
  من نشانه‌هایی از به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google دیگر را می‌بینم که طی چند روز گذشته کاهش یافته است، به همین دلیل است که نام آن را به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. این مورد توسط گوگل تایید نشده است، اما هم پچ پچ سئو و هم ابزارهای ردیابی خودکار، همگی نشانه هایی از به روز رسانی را نشان می دهند.
 • Google Bard فهرست انتظار و جستجو، نقشه‌ها، لنز و ویژگی‌های بیشتر را حذف می‌کند
  Google Bard یکسری به‌روزرسانی‌ها را در Google I/O منتشر کرد، که من روز قبل آن‌ها را پوشش ندادم، زیرا، خوب، جستجوهای اصلی زیادی وجود داشت که باید پوشش می‌دادم. گوگل لیست انتظار Bard را حذف کرد و جستجوی گوگل، نقشه‌ها، لنز و سایر ویژگی‌های مرتبط با جستجو را به سرویس مولد هوش مصنوعی اضافه کرد.

 • Google تکرار می‌کند: مهلت Google Analytics 4 تغییر نمی‌کند
  جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، روز گذشته در توییتر پست کرد و در پاسخ به سوالی درباره شایعه به تعویق افتادن مهلت GA4 گفت: “مهلت در حال تغییر نیست.” او گفت که این شایعه درست نیست.
 • گوگل: نشانه گذاری طرحواره نامعتبر به شما آسیب نمی رساند
  گری ایلیز از گوگل گفت که داشتن نشانه‌گذاری طرحواره نامعتبر به رتبه‌بندی یا سایت شما آسیبی نمی‌زند. او گفت در حالت بدتر، اگر گوگل نتواند نشانه گذاری را تجزیه کند، از آن استفاده نخواهد کرد. • ویژگی تمرین تلفظ جستجوی گوگل
  چندین سال پیش، جستجوی گوگل یک ویژگی جستجو برای کمک به تلفظ کلمات اضافه کرد. اکنون جستجوی گوگل راهی برای تمرین تلفظ مستقیم در نتایج جستجو به این ویژگی اضافه کرده است.

 • کامیون های مواد غذایی داخل دفتر گوگل
  در اینجا عکسی از یک کامیون مواد غذایی پارک شده در دفتر Google در نیویورک سیتی را مشاهده می کنید. این یک کامیون مواد غذایی کلاسیک نیویورک است. مطمئن نیستم اینجا پارک شده باشد اما هی، اینطور بود. این عکس را در اینستاگرام پیدا کردم.
 • بازخوانی ویدیویی Buzz News Search: تجربه ایجاد شده در جستجوی Google، به‌روزرسانی محتوای مفید برای سنگ‌های پنهان، I/O Google Update، مدل‌های چت Bing و موارد دیگر I/O
  چه هفته دیوانه‌واری با Google I/O، جایی که جستجو برای اولین بار پس از مدت‌ها در این رویداد مورد توجه قرار گرفت. همچنین ممکن است گوگل یک به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی تایید نشده را تقریباً همزمان با Google I/O منتشر کرده باشد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا