خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

کنسول جستجوی Google هزاران درخواست را از شما ناشناس می کند و پنهان می کند – این دنیای حریم خصوصی است که ما در آن زندگی می کنیم، اما گول نخورید که فکر می کنید نادر است. Google Search Console اکنون به آرامی گزارش نمایه سازی ویدیو را منتشر می کند. Google Search Console دارای یک اشکال است که نتایج را فقط برای دسکتاپ ویدیویی در گزارش عملکرد نشان می دهد. Google Posts اکنون پس از شش ماه منقضی می شود. Google Ads اکنون به شما امکان می دهد کارت نمای کلی خود را در قالب CSV یا PNG دانلود کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • کنسول جستجوی گوگل هزاران پرسش را ناشناس می کند. به روز رسانی Help Doc پس از مطالعه Ahrefs
  چند هفته پیش، پاتریک استوک از Ahrefs یک گزارش بمب منتشر کرد که نشان می‌داد به طور متوسط ​​حدود 50 درصد از جستجوها در کنسول جستجو پنهان هستند، یعنی به عنوان ناشناس طبقه‌بندی می‌شوند. من با Google تماس گرفتم و به آنها فرصتی دادم تا به این موضوع پاسخ دهند، و نتیجه منجر به به روز رسانی سند راهنمای خود در مورد جستجوهای ناشناس و قابلیت های صادرات/API شد.
 • گزارش نمایه ویدیوی کنسول جستجوی گوگل بسیار آهسته منتشر می شود
  چند ماه پیش، گوگل گزارش جدید نمایه سازی ویدیو را در کنسول جستجوی گوگل منتشر کرد. خوب در حال حاضر، گوگل گفته است که این گزارش در چند ماه آینده در برخی از سایت ها منتشر خواهد شد. بخش مشکل این است که ممکن است هرگز آن را نبینید، فقط اگر گوگل ویدیوهایی را در سایت شما شناسایی کند، آن را خواهید دید.
 • گزارش عملکرد ایراد احتمالی کنسول جستجوی گوگل برای ویدیوهای روی دسکتاپ
  سام گوچ متوجه شد که اگر گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل را فیلتر کنید تا ظاهر جستجوی ویدیویی و نتایج فقط روی دسکتاپ را نشان دهد، گوگل در 13 ژوئن 2022 خط صاف را شروع خواهد کرد. از تیم Google بخواهید تحقیق کند.
 • Google Posts اکنون پس از 6 ماه منقضی می شود
  Google برای کسانی که از Google Posts استفاده می کنند، اعلان های ایمیلی ارسال کرد که اکنون پس از شش ماه منقضی می شود. بن فیشر یک اسکرین شات از این اعلان را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: «آیا می‌دانستید بعد از 6 ماه آخرین پست‌های شما در نمایه کسب‌وکارتان برجسته نمی‌شوند؟»

 • کارت نمای کلی تبلیغات گوگل را به صورت PNG یا CSV دانلود کنید
  Google Ads اکنون به شما امکان می دهد گزارش کارت / صفحه نمای کلی را به عنوان یک تصویر در قالب PNG یا به عنوان داده در قالب CSV بارگیری کنید. این مورد توسط کریس ریدلی در توییتر مشاهده شد که هفته گذشته اسکرین شات این ویژگی دانلود جدید را به اشتراک گذاشت.
 • گوگل دودل برای تلسکوپ فضایی جیمز وب – عمیق ترین عکس کیهان
  گوگل لوگوی جدید Doodle، گوگل را در صفحه اصلی تلسکوپ فضایی جیمز وب قرار داده است تا عمیق‌ترین عکسی را از کیهان گرفته است.


 • دیوار بالن در گوگل
  در اینجا عکسی از دفاتر Google، فکر می‌کنم GooglePlex، از یک دیوار بالن در دفتر است که از رنگ‌های گوگل و آرم‌های گوگل تشکیل شده است. من مطمئن نیستم که این برای چه رویدادی بود، اما چه کسی دوست ندارد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع