خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 آوریل 2023

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای عید فصح آفلاین هستم.

منبع

گوگل می گوید فقط به این دلیل که یک سایت امروزی خوب است، به این معنی نیست که در آینده از نظر سئو خوب خواهد بود. گوگل یک چرخ فلک ماشین جدید در نتایج جستجوی موبایل دارد. 30 درصد از سئوکاران می گویند که از چیزی بیش از گوگل برای جستجو و کشف استفاده می کنند. گوگل تصاویر را فقط برای تبلیغات در یاب محلی آزمایش می کند. گوگل در حال آزمایش تصاویر کشویی در شبکه محصولات جستجوی موبایل است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی گوگل چرخ فلک ماشین
  ما شاهد بودیم که گوگل یک سال پیش برخی از انواع خودروها را به عنوان الکتریکی و هیبریدی برچسب گذاری کرد. اکنون گوگل این چرخ فلک خودرو را در جستجوی موبایلی دارد که به شما امکان می دهد بر اساس بسیاری از انواع خودروهای دیگر فیلتر کنید.

 • نظرسنجی: 30٪ از گوگل برای جستجو و کشف بیشتر استفاده می کنند
  گرگ استرلینگ یک نظرسنجی در توییتر انجام داد و از او پرسید: “آیا اکنون از گوگل به عنوان ابزار جستجو/کشف منشعب می شوید؟” تقریباً 30٪ از کسانی که پاسخ دادند، که عمدتاً SEO / SEms بودند، گفتند که هستند، در حالی که 70٪ دیگر گفتند که در 99٪ مواقع به گوگل پایبند هستند.

 • Google تصاویر Local Finder را فقط برای تبلیغات آزمایش می کند؟
  ممکن است Google فقط تصاویر را در جستجوگر محلی، نتایج جستجوی محلی در Google Maps، برای فهرست‌هایی که تبلیغات هستند، نشان دهد. بقیه فهرست‌ها، آنهایی که تبلیغات ندارند، ممکن است فقط تصویر نقشه را نشان دهند، اما تصویری از نمایه کسب‌وکار را نشان نمی‌دهند.

 • گوگل تصاویر بند انگشتی اسلایدر نتایج خودکار محصول را در جستجوی موبایل آزمایش می کند
  چند هفته پیش، من گزارش دادم که چگونه Google یک نوار لغزنده تصویر کوچک را در نتایج شبکه محصولات در نتایج جستجوی Google در رابط دسکتاپ آزمایش کرد. اکنون گوگل در حال آزمایش آن بر روی رابط جستجوی تلفن همراه است و به نظر می‌رسد که به طور خودکار بدون تکان دادن برای اسکرول یا اسلاید اسلاید می‌شود.
 • گوگل: فقط به این دلیل که یک سایت در حال حاضر خوب است، به این معنی نیست که بعدا کیفیت جستجو را کاهش نمی دهد
  جان مولر از گوگل در توییتر گفت که فقط به این دلیل که به نظر می رسد یک سایت امروز از نظر رتبه بندی گوگل و سئو بسیار خوب عمل می کند، روزی از ارزش آن کاسته نخواهد شد. جان افزود: «فقط به این دلیل که چیزی در Google News اکنون وجود دارد، به این معنا نیست که برای همیشه آنجا خواهد بود».

 • نام رستوران: غذاهای تایلندی نزدیک من
  ما یک مطب دندانپزشکی به نام “دندانپزشک در نزدیکی من” و یک کافی شاپ به نام “کافی شاپ نزدیک من” را دیدیم – و اینجا یک رستوران به نام “غذای تایلندی نزدیک من” است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها